S tímto přírodním repelentem udržíte veškerý hmyz daleko od vašeho domova. Je to velmi silné a nyní vám ukážeme, jak na to. Zde je to, co potřebujete.

Hmyz, ať už jsou to komáři, mouchy nebo cokoli jiného, ​​je velmi nepříjemný, zvláště když se dostane do našich domovů . S příchodem tepla začnou vyskakovat ještě více. Vysoké teploty podporují jejich nárůst a s těmi pak začínáme mít otevřená okna a je tak větší šance, že se do domu dostanou.

Na trhu je mnoho prostředků a repelentů, ale většinou jsou chemické a zápach je velmi obtěžující. Musíte však vědět, že přírodní repelenty lze vytvořit i s jednoduchými přípravky, které již možná máte doma . Ve skutečnosti s největší pravděpodobností nebudete muset nic kupovat.

hmyz v domě

Ve skutečnosti se teď podíváme, jak si vyrobit přírodní domácí repelent s jednoduchými produkty a během chvilky . Zbavíte se tak nepříjemného hmyzu přítomného v domě ve dne i v noci. Níže najdete vše, co potřebujete vědět o výrobě tohoto repelentu.

Domácí přírodní repelent: zde je návod

Jak jsme si řekli, vyrobíme si doma přírodní repelent proti hmyzu. Je to jednoduché a netrvá to dlouho. Půjde o jakýsi osvěžovač vzduchu, který se však hodí i k tomu, aby se hmyz nedostal do domu. Níže uvidíme, jak to jádro dosáhne v několika málo krocích.

Nejprve budete potřebovat hrubou sůl , asi sklenici. Vyberte si ten největší, který na trhu najdete, protože je základem tohoto repelentu, který se chystáme vyrobit. Dále budete potřebovat 1 lžičku hřebíčku a lžíci 70% zředěného alkoholu . Nakonec budete potřebovat půl sklenice aviváže , té s vůní, kterou preferujete.

hmyz

Ke všemu pak budete potřebovat plastovou vanu nebo plastovou či skleněnou nádobu . Začneme tím, že do misky nasypeme hrubou sůl a poté přidáme lžíci alkoholu. Nyní půl hrnku aviváže a poté vše smíchejte dohromady. Aby se vše dobře promíchalo, můžete si pomoci pomocí lžíce.

Pokud vidíte, že roztok, který mícháte, je příliš tekutý, přidejte více soli. Poté vše nalijte do nádoby, kterou jste dostali. Vše dobře rozmístěte a vezměte hřebíček. Jak jsme řekli, potřebujete lžičku. Budete je muset položit na roztok, který jste již nalili.

přírodní repelent proti hmyzu

V tuto chvíli je roztok přírodního repelentu hotový a můžete jej jít umístit k oknu, poblíž pultu nebo na místa, kde si všimnete, že je tam mnoho hmyzu. Zápach nebude obtěžovat vás, ale velmi hmyz, který se tak bude držet dál od vašeho domova.

Na zbavení se nežádoucího hmyzu se skvěle hodí zejména hřebíček . Ve skutečnosti je to jedna z nejstarších metod, protože zápach není tolerován mnoha z nich. Jsou snadno dostupné v nejlépe zásobených supermarketech nebo v obchodech s bylinkami. Cena je také nízká a nepřesahuje pár eur.