S plastovou lahví a vlněnou nití můžete vytvořit krásný výtvor: všechny kroky.

Hospodářská krize vedla mnoho italských rodin k radikální změně zvyků, zejména doma. Ve skutečnosti se mnozí rozhodli změnit některé chování, aby nedostávali účty za elektřinu a plyn s astronomickými čísly, jak se bohužel v posledním období několikrát stalo. Od předčasného vypnutí trouby a sporáku, přes správnou regulaci teploty chladničky až po vypnutí vypínačů, které v danou chvíli nejsou potřeba : všechny tyto triky (a mnohé další) vám umožní na konci měsíc.

Nikdy nevyhazujte plastovou láhev: může být velmi užitečná

To ale není vše, protože kromě těchto stále nutnějších změn se mnozí rozhodli bez prodlení recyklovat i některé předměty , které byly dříve vyhozeny do koše.

Vzpomeňme například na běžné plastové lahve , které lze místo toho znovu použít mnoha způsoby k dosažení velmi uspokojivých výsledků. Metoda, která zahrnuje použití plastové láhve, nachází široké přijetí.

Plastová láhev

První věc, kterou musíte udělat, je rozříznout plastovou láhev na polovinu a dále rozřezat jeden z „kroužků“ , které charakterizují tělo láhve.

Příslušný prsten je pak nutné rozříznout na polovinu, aby se výrazně zmenšila jeho tloušťka (což musí být přibližně jako u náramku). Poté pomocí horké žehličky získaný prsten ještě vyhladíme a rychle jej otřeme o samotnou žehličku.

V tuto chvíli potřebujeme vlněnou nit, která bude muset zcela zakrýt plastový kroužek: můžeme si pomoci lepicí pistolí .

Dalším krokem je vložení špendlíků na čtyři „světové strany“ plastového kruhu, který jsme pokryli vlněnou nití. To není vše, protože další piny budeme muset vložit přesně do poloviny mezi jeden a druhý pin. Odstraníme špendlíky a jdeme šít zbylou nit tak, že ji protáhneme vytvořenými dírkami.

S korálky bude výtvor krásný

Musíte jít a vytvořit jakousi pavučinu pomocí nitě a pak vkládat korálky za pochodu. Cílem je vytvořit kruh z korálků uvnitř prstenu, podepřený pavučinou vytvořenou pomocí nitě.

Jakmile je tento krok dokončen, vezměte další kus nitě a uvažte jej kolem prstenu. Tato operace se musí několikrát opakovat, aby vlákna šla dolů z našeho stvoření.

korálky

Postup je téměř dokončen. Posledním krokem je vkládání korálků do nití, které jsme na závěr aplikovali, abychom výtvor obohatili o velmi zářivé barvy. Zbývá pouze přidat železnou část k plastovému kroužku pokrytému vlněnou nití, abyste měli krásný přívěsek na klíče, který si můžete nechat pro sebe nebo jako dárek příteli, příbuznému nebo osobě, kterou milujete.