Chtěli byste, aby podlaha vašeho domu byla voňavá a velmi lesklá? Zde je to, co musíte použít, je to trik, který ti, kteří pracují v hotelech, zavedou do praxe, aby dosáhli vynikajících výsledků během okamžiku!

Čištění podlahy v domě je operace, kterou je třeba provádět s určitou frekvencí, aby se zabránilo ještě většímu hromadění bakterií a choroboplodných zárodků. Zejména podlaha v kuchyni vyžaduje častější ošetřování, která vyžaduje i větší péči vzhledem k tomu, že jde o prostředí velmi oblíbené celou rodinou.

Pro bezpečné vaření a prevence kontaminace potravin špínou a zápachem je nezbytná co nejlepší dezinfekce , ale jak lze tuto operaci provést rychle a s maximální účinností?

Jednoduché, stačí použít metodu používanou hotelovými čističi a za pár minut budete mít podlahu velmi lesklou a voňavou, bez nečistot a na pohled nádhernou . O čem tato metoda je? Pro uvedení do praxe slouží tableta do myčky, ale jak ji použít k mytí podlah a dosažení požadovaných výsledků, zjistíme níže.

Čištění podlah

Co je potřeba k získání lesklé podlahy

Metoda používaná hotelovými čističi vyžaduje snadno dostupné nástroje , kterými jsou:

  • 1 tableta do myčky
  • Pánev
  • Trochu vody
  • Umyvadlo
  • Hadřík na podlahu

Jakmile najdete vše potřebné, stačí dodržet postup čištění podlah tabletou do myčky. Výsledky vás nechají beze slov.

Postup při mytí podlahy domu

Postup mytí podlah s tajemstvím, které používají hotelové čističe, je následující:

  • Do hrnce dejte trochu vody a přiveďte ji k varu
  • Naplňte misku vodou a vložte tabletu dovnitř
  • Do misky nalijte horkou vodu, aby se tableta rozpustila
  • Ponořte hadřík do umyvadla, dobře jej vyždímejte a umyjte podlahu

Před ponořením látky musíte počkat , až se tableta úplně rozpustí , aby se přípravek smíchal s vodou. Získáte účinný saponát s vysokou odmašťovací a čistící silou, který zajistí, že podlahy budou bez skvrn a kroužků.

Navíc prací prostředek získaný tímto postupem je velmi voňavý a vůně se rozšíří po místnosti a zanechá velmi příjemnou vůni.

lesklé podlahy_ takhle

Kde použít získaný prací prostředek

Vaše podlahy budou vypadat jako zrcadlo a budou velmi lesklé . Tento fantastický čistič můžete použít k čištění podlahy v kuchyni, dokonce i kameniny , ale ne mramoru a parket , a dosáhnout výjimečných výsledků.

I na terakotových cihlách čistič prokazuje svou účinnost a stačí hadřík dobře vyždímat a přejíždět po krytinách, aby se důkladně vydezinfikovaly a vyčistily. Zbylý prací prostředek nevyhazujte, místo toho jej vložte do láhve a uschovejte pro další použití.

Když dokončíte setření dobře vyždímaného hadříku, nechte podlahu uschnout na vzduchu , aniž byste utírali další hadry, a uvidíte, jaký bude výsledek. Kromě dokonalého odmaštění bude podlaha kuchyně, ale i koupelny velmi lesklá a voňavá a vaše pokoje budou ještě přívětivější !