Proto byste nikdy neměli vyhazovat pařezové plátky. Odhalujeme 3 neuvěřitelné nápady, jak je znovu použít a vytvořit něco jedinečného.

Odhalíme vše o pařezových řezech a využití, které jim můžeme poskytnout. Nikdo nečekal, že jejich vyhazování je opravdu obrovské plýtvání.

Plátky pařezu, nevyhazujte je

Kdykoli jsme našli v rukou plátky pařezu , možná jsme nechápali, co s nimi dělat, a jednoduše je vyhodili. Ve skutečnosti je to opravdu špatný krok: dřevo je vzácný materiál a rozhodně si nezaslouží skončit v popelnici.

Jedná se o všestranný materiál, který se přizpůsobí mnoha použití. Proto vám dnes ukážeme 3 způsoby , jak znovu využít pařezy stromů. Vytvoříme něco opravdu mimořádného, ​​o čem si mnozí nemysleli, že mohou dosáhnout.

Plátky pařezu

První způsob je balon. Jediné, co musíte udělat, je nafouknout balón a začít lepit pařezové plátky jeden po druhém, abyste vytvořili tvar, který preferujete. Pokud je přilepíte pouze na spodek a boky, můžete udělat například krásný střed.

Nechte lepidlo zaschnout, poté balónek rozbijte a vyjměte svůj výtvor. Zde odhalujeme dva další způsoby, jak tento vzácný materiál recyklovat.

Jak kreativně recyklovat

Druhé řešení, které navrhujeme, je řešení, které zahrnuje použití dvou protokolů . Stačí je nalepit na sebe a přidat dekorace, které máte nejraději a které můžete získat přímo z domova. Nahoře můžete namalovat smajlíka, který připomíná sněhuláka.

Na ostatní části můžete dát stuhy a cokoli jiného, ​​co se vám líbí. Je perfektním výtvorem pro období Vánoc, ale můžete ho přizpůsobit i jiným obdobím roku.

Jak recyklovat pařezy stromů

Nejnovější kreativní recyklace , kterou navrhujeme, zahrnuje použití některých barevných značek, které vám pomohou udělat vaše polena ještě jedinečnější. Vybarvěte si je dle libosti, poté přidejte háčky a stuhy, které vám pomohou obohatit váš výtvor a především si ho doma pověsit.

Můžete si dovolit vytvářet ty nejunikátnější a nejvzácnější výtvory, jaké jste si kdy představovali. Nevyhazujte plátky pařezů, které nepotřebujete, protože jen tak budete respektovat životní prostředí a dáte nový život skutečně vzácnému materiálu, jakým je dřevo.

Recyklaci těchto materiálů můžete využít jako skutečnou příležitost, jak dát dohromady celou rodinu, zejména děti, a vyrobit opravdu nečekaná kreativní řemesla. Je to velmi stimulující způsob, jak zaujmout vaše děti a vyhnout se tomu, aby s konzolí trávily celý den.

Že řemesla podněcují kreativitu a umožňují rozvoj zralosti, prokázalo mnoho studií, které podporují, jak je pro rostoucí děti dobré věnovat se manuálním činnostem.