Je čas vyhodit spodní prádlo? Níže vám poskytneme všechny podrobnosti o tomto tématu, které vidí protichůdné myšlenky. Zde je to, co říkají odborníci.

Termínem len budeme označovat všechny oděvy, které se nosí pod šaty . Stejný termín se používá pro ženy i muže a v rámci těchto dvou kategorií pak najdeme různé typy oděvů, které se mohou u obou pohlaví lišit nebo být podobné.

Za spodní prádlo rozhodně považujeme: kalhotky, podprsenky, tílka a ponožky . Pak jsou v každém z nich různé typy jako spodky, které se dělí na slipy nebo boxerky pro muže a místo nich slipy, tanga, colutte, brazilské slipy, tanga a jiné.

Pak se neustále diskutuje o tom, jak dlouho vyhodit spodní prádlo . Ve skutečnosti mezi odborníky existují protichůdné názory, ale nyní se podíváme na různé názory a pokusíme se zjistit, zda je čas vyhodit a vyměnit spodní prádlo. Níže najdete všechny podrobnosti, které by vás mohly zajímat.

Spodní prádlo: kolik ho musíte vyhodit a vyměnit?

Jak jsme již řekli, spodní prádlo je to, co nosíte pod oblečením, ale mezi odborníky a těmi, kdo ho používají každý den, existuje diskuse. Určitě je správné prádlo vyměnit a vyhodit, ale je na to nějaký konkrétní čas nebo ne? Pojďme se podívat na různé názory.

Podle některých odborníků je potřeba spodní prádlo měnit každých 6 měsíců , tedy zhruba dvakrát ročně. Pro ostatní to však neplatí . Vše také závisí na mnoha faktorech. Samozřejmě, když se rozbije, měl by být vyhozen, ale pokud je zdravý a dokonale neporušený, není důvod ho vyhazovat.

kdy vyhodit spodní prádlo

Částečně také záleží na tom, jak je naše zásuvka na prádlo plná . Máme-li mnoho spodních kalhotek a ponožek, budou mít s největší pravděpodobností tendenci se opotřebovávat méně než ti, kteří jich mají málo a po různých praních vždy používají ty samé. Právě proto, že podstupují více mytí, by se mohly dříve zničit.

Jak jsme však řekli , není pravidlem vyhazovat prádlo každých šest měsíců, zvláště pokud je v dobrém stavu . Je tedy na nás, abychom se rozhodli, kdy má oděv svůj den a kdy je čas ho vyhodit. A tedy buď při jeho proražení, nebo když pružina ztratila svou pružnost.

prádlo

Důležité však je prádlo dobře vyprat . Ve skutečnosti je nezbytné, aby se z toho likvidovaly choroboplodné zárodky a bakterie a tímto způsobem jej tedy můžeme používat, dokud nebude zdravý a nerozbije se. Existuje maximálně jeden případ, kdy je vhodné spodní prádlo a zejména slipy vyhodit.

Jediným doporučeným případem, kdy musíte vyhodit spodní prádlo a zejména spodky, je bakteriální infekce v intimních partiích . Velmi častým příkladem může být candida, ale existují i ​​​​jiné. V takovém případě, pokud nebudou dobře umyté, by bacily mohly zůstat živé a nakazit i ostatní obyvatele domu.