Tuto masku můžete použít, pokud máte vrásčitý obličej. To vám pomůže minimalizovat drobné vrásky a výsledek bude okamžitý. Zde je návod, jak to udělat a co potřebujete.

Je velmi důležité pečovat o svou pleť . Nejen na obličeji, ale i na celém těle. K tomu není potřeba mnoho, ale hodně vytrvalosti. Základem je pak výběr správných produktů, které musí být vhodné pro váš typ pleti, ať už je suchá, normální nebo mastná, nebo která začíná mít vrásky.

Když se vám začnou objevovat první vrásky, je důležité používat krémy a přípravky, které napomáhají pokožce při tvorbě elastinu a kolagenu, které již pokožka přirozeně nevytváří. Kromě produktů, které jsou na trhu, si však můžete vyrobit i přírodní produkty vyrobené doma.

tvář plná vrásek

Ve skutečnosti nyní vytvoříme masku speciálně pro obličej plný vrásek . To pomůže minimalizovat známky stárnutí a výsledky vás okamžitě překvapí. Můžete to dělat každý den a nyní se níže podíváme, jak to udělat. Zde jsou všechny kroky, které musíte dodržet.

Obličej plný vrásek: udělejte si tuto masku

S receptem na tuto domácí masku se chystáme napnout pokožku a odstranit vrásky a tím zpomalit proces stárnutí. Začnu tím, že si vezmu střední bramboru . Omyjte ji, oloupejte a nakrájejte na kostičky. Pak si vezměte bobkové listy . Bude jich potřeba asi 5 nebo 6 a přidejte je do hrnce spolu s bramborami.

Nyní vezměte mléko, budete potřebovat asi 200 ml. Nalijte do hrnce s bramborami a bobkovým listem. Dejte hrnec na sporák na mírný oheň a míchejte asi 10 minut. Po uplynutí času necháme vychladnout a poté vyjmeme i bobkové listy. Vezměte mixér a vše rozmixujte.

obličejová maska

Nyní můžete získanou směs smíchat s vaječným žloutkem, který zlepšuje krevní oběh a tím odstraňuje otoky a zarudnutí obličeje. Nebo můžete do směsi aplikovat 1 lžičku mandlového oleje a 1 lžičku medu , v tomto případě zabráníte vráskám a skvrnám na obličeji. V obou případech dobře promíchejte.

Vyberte si jednu ze dvou verzí masky a poté ji naneste na obličej a také na dekolt a ruce, pokud dáváte přednost silnější vrstvě. Nechte působit asi 30 nebo 40 minut. Můžete ho uchovávat ve skleněné nádobě asi 3 dny a můžete jej aplikovat každý den, pokud chcete.

maska ​​s bramborem

Brambory jsou přírodním zvlhčovačem a jdou zesvětlit pokožku . Jsou přirozeně produkovány kyselinou hyaluronovou, která vyživuje pokožku. Vavřín naopak stimuluje obnovu buněk a zvyšuje hladinu kolagenu v pokožce. Jde také o zmírnění otoků na obličeji a odstranění vrásek.

Mléko také zabraňuje vráskám a malým mimickým linkám. Takto se bojuje proti volným radikálům. Maska s těmito ingrediencemi bude proto velmi účinná a přinese pleti mnoho výhod zejména pro její anti-aging vlastnosti.