Proto spirálku proti komárům ponořte do vinného octa – důvod vás překvapí. Pojďme se podívat, jaké jsou výhody této praxe.

Jistě jste si již všimli: příchod jara způsobil probuzení celé přírody. Na zahradě se začíná třepetat a množit hmyz všeho druhu a bohužel jej začínáme vídat i u nás doma. Jestliže je jaro obdobím, které symbolizuje znovuzrození, nové začátky a mnoho dalších pozitivních věcí, je také pravdou, že je předzvěstí návratu tolik nenáviděného hmyzu. Netřeba to skrývat, i ti největší milovníci zvířat pociťují k těmto tvorům mrzutost nebo odpor . Množství hmyzu, který napadá naše domy a zahrady, je skutečně ohromující.

Není to jen otázka mrzutosti a znechucení, je to také zdravotní problém . Některé druhy hmyzu skutečně představují nebezpečí pro lidské zdraví. Mohou být jedovaté nebo po jejich bodnutí můžete zaznamenat silnou alergickou reakci . Proto bychom se od nich měli držet dál a chránit se před jejich příchodem co nejvíce. Dnes si vysvětlíme překvapivou a inovativní metodu , jak tento problém odstranit, budete potřebovat spirálku proti komárům a trochu bílého octa. Zde je návod, jak postupovat.

Neomylné řešení s moskytiérou: vyzkoušejte a nebudete litovat

Venku je spousta různého hmyzu . Většina z nich nepředstavuje žádné nebezpečí pro lidské zdraví, ale některé mohou být velmi škodlivé.

Mezi ně patří bezesporu komár tygří . Komár tygří, na rozdíl od toho, kterého běžně vídáme, má okázalé bílé pruhy a jeho kousnutí je mnohem nebezpečnější. Bodnutí je bolestivé, bublina hodně nabobtná, ale nejnebezpečnějším prvkem tohoto komára je to, že je přenašečem nemoci. Dalším nebezpečným hmyzem je čmelák , jehož bodnutí může způsobit, že skončíme v nemocnici.

Spirála proti komárům

Stručně řečeno, pokud si nedáme pozor, můžeme se vystavit nějakému dokonale odvrátitelnému nebezpečí. Ale jak se můžeme tohoto hmyzu zbavit, když je náš dům obklopen? Ti, kteří žijí ve venkovských oblastech, jsou jistě náchylnější k jejich vzhledu, ale s touto metodou můžete spát na sedmi polštářích .

Potřebná je klasická spirála proti komárům , ta, která se rozsvítí zapalovačem a vydává kouř odpuzující hmyz. Dále potřebujete bílý vinný ocet, rozprašovač, nálevku, vodu a mýdlo na nádobí . Pojďme se společně podívat, jak je sestavit a jak je používat.

Kombinujte tyto ingredience a rozlučte se s brouky všeho druhu

Kolikrát jsme utratili peníze za chemické a drahé repelenty? Každý rok se opakuje stejný příběh: jdeme do nejbližšího obchodu a koupíme jakýkoli insekticid. Náklady jsou vysoké a výnos minimální: jejich účinek lze považovat pouze za dočasný.

Kromě toho jsou nebezpečné kvůli chemikáliím, které zůstávají ve vzduchu, který dýcháme. S jednoduchou metodou, kterou vám dnes vysvětlíme, již nebudeme riskovat dýchání toxického vzduchu a odstraníme problém na mnohem déle.

Ocet

Co musíte udělat, je rozdělit spirálu proti komárům na několik částí. Poté je musíte ponořit do bílého vinného octa, asi 400 ml, přidat dvě lžíce saponátu a šálek vody. Pomocí nálevky nalijeme směs do rozprašovače: je to vůbec nejlepší nádoba pro správné a pohodlné dávkování produktu. Dobře protřepeme a je připraveno k použití! Plochy napadené hmyzem můžeme vyčistit, postříkat u vchodu, na balkoně, na zahradě. Žádný hmyz už nebude mít odvahu se přiblížit.