Čištění připečených roštů v troubě nebylo s touto metodou nikdy jednodušší. Stačí houbička a vrátí se jako nové, přijďte tuto metodu objevit.

Čištění trouby a zvláště grilů není snadné, když jsou zcela zanesené . Někdy se stává skutečnou výzvou je vyčistit a udělat je jako nové. Skvrny mastnoty, nečistot, ale i zbytků jídla zůstávají přichycené. Na trhu je mnoho chemických produktů, které fungují, ale můžete ušetřit peníze používáním přírodních produktů, které již máte.

Ve skutečnosti existuje mnoho přírodních produktů, které jsou pro čištění velmi účinné. Jen si vzpomeňte například na bílý ocet nebo jedlou sodu. Tyto dva samozřejmě nejsou jediné a vytváření určitých kombinací se stává užitečným pro řešení některých problémů se zanášením mřížky, například .

krustované rošty trouby

Níže se proto podíváme, co potřebujete k čištění trouby houbovou metodou . Zapomeňte na obložené rošty, protože budou opět jako nové. Pokud chcete zjistit, jak na to a co k tomu potřebujete, nezbývá než pokračovat ve čtení všech podrobností v dalším odstavci.

Zde je způsob, jak vyčistit zanesené rošty trouby

Jak jsme řekli, uvidíme, jak vyčistit zanesené grily. Použijeme pouze přírodní produkty a budeme to dělat houbičkovou metodou . S touto technikou to bude opravdu jednoduché a grily zase budete moci vypadat jako nové. Existuje však jedna rada, která přesahuje tuto metodu.

Ve skutečnosti se doporučuje umýt a vyčistit mřížky pokaždé, když používáte troubu a pánev . Tímto způsobem budou vždy čisté a vyhnete se jejich nadměrnému usazování a bude pak obtížnější je čistit. Ale pojďme se nyní podívat, kterou houbovou metodu musíte vyzkoušet.

houbová metoda

Potřebujete jedlou sodu a citronovou šťávu. Pak jednoduchá houbička . Vytvořte hustou pastu se lžící jedlé sody a šťávou z jednoho citronu. Obě ingredience dobře spojte a poté tuto pastu naneste na houbičku. Teď už stačí jen vydrhnout rošty.

Pokud to hned nesundá, operaci zopakujte a uvidíte, že výsledek je zaručen. Abrazivní působení jedlé sody v kombinaci s citronem totiž rozpustí veškerou špínu a mastnotu a gril bude opět jako nový . Určitě pak už máte tyto ingredience doma.

jedlá soda a citron

Jedlá soda se často používá při čištění a je také velmi účinná . Lze jej použít k čištění všech typů povrchů a dokonce i podlah. Ale také do myčky, pračky a k odstranění nějakého oblečení. Je opravdu užitečné mít ho vždy doma.

Podobně velmi užitečný je také citron . Zejména v případě inkrustací, protože má silnou odmašťovací schopnost . Ve skutečnosti se často používá také k čištění nádobí od mastnoty a odstraňování nepříjemných pachů. Tuto metodu houbičky prostě musíte vyzkoušet.