Je důležité zavést kreativní recyklaci do praxe se starým ubrusem a použitými botami: toho je dosaženo.

Když máte doma staré věci, které už nepoužíváte , první věc, na kterou myslíte, je vše vyhodit. Mistři kutilů vždy najdou způsob, jak vytvořit něco nového tím, že dají život kreativní recyklaci. Se starým ubrusem a párem vyhazovacích bot můžete získat něco velmi zábavného, ​​které můžete hned uvést do praxe. co je potřeba? Šicí stroj a hodně fantazie.

Co se vyrábí ze starého ubrusu a použitých bot?

Kreativní recyklace je zábavná a pomáhá budoucnosti životního prostředí a omezuje množství odpadu, který devastuje planetu. Když máte v rukou starý ubrus a pár starých bot, jediné, co musíte udělat, je spojit je dohromady a dát život něčemu jedinečnému.

Bota se používá k měření v rámci dostupného vzoru. Může to být také DIY, jako je použitý karton nebo novinový papír. Poté se starý ubrus , tvarovatelný a odolný materiál, nařeže tak, aby získal tvar boty obšitím kolem horních okrajů. Aby byly tyto domácí pantofle odolné a pohodlné, musí být dovnitř přidána plsť nebo houba.

recyklovat starý ubrus

Pokračujte ručním nebo strojním šitím. V tomto okamžiku byla vytvořena základní trepka. Nyní může fantazie běžet na plné obrátky a ozdobit svršek pantoflí vzory – prošíváním – výšivkou nebo kamínky všech typů. Zábavná kreativní recyklace, která dala život doplňku, který lze doma používat každý den.

Více originálních nápadů

Jak je vidět výše, existuje tolik nápadů na domácí pantofle . Kromě fantazie stačí pár jednoduchých materiálů, abyste dali druhý život.

Existují také nějaké další nápady? První je určitě nejjednodušší, výroba plstěných pantoflí. Postačí kartička a nějaká látka, nůžkami vystřihnete správný tvar. Pak se vlněnou nití dobře sešije pantofle a spojí se s neklouzavou látkou, aby se chodilo po domě.

Kdo je zručný v háčkování, může si vyrobit i zábavné pantofle z pletené vlny o tloušťce 8/10 mm. Vzory se nacházejí na webu a konečný výsledek je úžasný.

domácí pantofle

Pantofle můžete vyrobit i ze starých svetrů. Krok za krokem můžete získat teplé pantofle na zimu s použitím vlněného svetru, který zůstal ve skříni příliš dlouho. Totéž platí pro pásku, materiál, který je vždy přítomen v domě babičky. Výtvorů může být mnoho a můžete je vyrobit háčkováním číslo 8 a kombinací jasných barev podle vašich představ.