Věděli jste, že existuje metoda, kterou doporučují instalatéři, jak mít koupelnu vždy provoněnou? Pojďme zjistit, co to je.

Mít provoněnou a voňavou koupelnu bez zápachu je nezbytné, aby byla ještě přívětivější. Toto je místnost v domě, kterou je třeba častěji čistit, aby v ní nezůstával nepříjemný zápach, což je spíše nepříjemné, zvláště pokud jsou zde hosté.

Někdy však není dostatek času na provedení důkladného úklidu a nestačí vyčistit sanitární keramiku, aby prostředí provonělo. Co dělat a jak jednat, když problém přichází z toalety? Ve skutečnosti, i když na tuto sanitární keramiku nanesete dezinfekční prostředek, jeho působení po několika hodinách odezní a pokud z něj vycházejí nepříjemné pachy, můžete je vnímat, jakmile vstoupíte do místnosti.

Nalití velkého množství dezinfekční kapaliny nejenže neumožní dosáhnout požadovaného účinku, ale je to také plýtvání. Dezinfekční prostředky jsou poměrně drahé a pokud tekutinu nalijete přímo do záchodu, jakmile záchod spláchnete, zmizí a vůně zůstane v místnosti jen krátkou dobu.

Jak ušetřit dezinfekci a získat provoněnou koupelnu na déle? Existuje trik, který instalatéři doporučují, protože je obzvláště účinný a umožňuje udržet koupelnu voňavou 24 hodin denně, o tom to je.

Parfémovaná koupel

Metoda, jak udržet koupelnu provoněnou

Metoda , kterou instalatéři doporučují , aby byla koupelna neustále provoněná, se snadno provádí a jejím cílem je ušetřit vám peníze a také efektivněji používat dezinfekční kapalinu.

Řešením je umístění lahvičky s tekutým dezinfekčním prostředkem přímo do splachovací nádržky toalety , kde se hromadí voda, která po stisknutí tlačítka vytéká.

Aby metoda fungovala, je nutné vybrat lahvičku s dezinfekčním prostředkem odpovídající velikosti, aby bylo možné ji umístit do kazety. Zde je postup pro umístění lahvičky s dezinfekčním prostředkem do nádržky toalety.

vyčistit záchod

Postup vkládání dezinfekčního prostředku do nádržky toalety

Postup pro umístění lahvičky s koupelnovým dezinfekčním prostředkem do nádržky toalety je jednoduchý, postupujte takto:

  • Odstraňte kryt kazety a položte jej na chvíli na zem
  • Ujistěte se, že voda v nádrži dosáhla maximální úrovně
  • Vložte láhev dovnitř a změřte odpovídající maximální hladinu vody
  • Označte jej fixem a poté nahřejte vidličku nad plynovým plamenem
  • Vyvrtejte do láhve několik otvorů v místě, kde jste označili hladinu vody
  • Jakmile to uděláte, vložte láhev zpět do toaletní nádržky a nechte několik minut uplynout

Postupně si všimnete, jak se bude dezinfekce mísit s vodou v nádržce a při každém stisknutí tlačítka vyteče i tekutina, která udrží kelímek čistý a provoněný.

Už nebudete muset čistit toaletu nebo dokonce používat velké množství dezinfekčního prostředku , protože s touto metodou se spotřeba snižuje a zakoupený přípravek dlouho vydrží . Žádný odpad, což také znamená značné úspory. Navíc bude vaše koupelna vždy provoněná a v kteroukoli denní dobu bez jakéhokoli zásahu z vaší strany.