Příliš vlasů? S těmito přísadami bude velmi snadné se rozloučit: jedinečná domácí směs za nulové náklady.

Chloupky na těle jsou faktorem, se kterým každý den bojuje mnoho lidí. Ne každý může provádět laser z důvodů zdraví své pokožky nebo používat jiné dnes dostupné nástroje. Z tohoto důvodu se odborníci na wellness rozhodli vyrobit depilační krém pro kutily pouze z přírodních složek. Sloučenina, která vyživuje pokožku a pomáhá odstraňovat chloupky od kořínků , hojí a zpomaluje jejich růst.

Krém na odstranění chloupků DIY: přísady

Domácí depilační krém s pomocí odborníků na wellness a krásu. Mnoho lidí může mít problémy s vlasy a kůží a musí se vzdát všech nástrojů, které jsou dnes k dispozici. Hlavní složky jsou následující:

  • Kokosový olej, základní přírodní složka pro uvolnění pórů a péči o pokožku;
  • Olivový olej , vynikající přírodní složka pro zklidnění a zjemnění hloubkovou výživou;
  • Bambucké máslo , hlavní přírodní složka, která pomáhá hydratovat a hluboce vyživovat pokožku. Jeho příspěvek vitaminu E – vitaminu A a esenciálních kyselin je nezbytný pro odstranění chloupků a ošetření pokožky;
bambucké máslo na chmýří
  • Esenciální oleje máty peprné a rozmarýnu , dva základní prvky pro zmírnění úzkosti a pro jejich antibakteriální a zklidňující vlastnosti.

Postup a způsob použití

Proces vytvoření tohoto domácího depilačního krému je velmi snadný. Ve skutečnosti vše, co musíte udělat, je vzít střední skleněnou mísu a dát dohromady bambucké máslo , kokosový olej a olivový olej, za stálého míchání zahřívat ve vodní lázni. Jakmile se všechny ingredience rozpustí a smíchají, počkejte, až vychladnou.

Skleněnou misku dejte do lednice , dokud hmota nezhoustne (ale ne ztvrdne). V tuto chvíli se vyjme z lednice a přidají se esenciální oleje z máty a rozmarýnu: vezměte ruční mixér a vše mixujte 5 minut. Budete muset získat pěnovou, lehkou a voňavou směs.

Krém je připraven k použití. To, co zbyde, lze uchovat ve vzduchotěsné nádobě a spotřebovat do týdne.

domácí depilační krém

V tomto krému je základním prvkem Karité s máslem. Strom roste spontánně ve střední Africe až po Gambii a Súdán. Její plody jsou podobné jako u švestek a pecka se používá k výrobě rostlinného másla používaného v oblasti péče a pohody.

Pro krém tohoto typu je důležité, aby byla použita tak silná a silná složka. Nejen k odstranění přebytečných chloupků, ale také k ozdravení a zklidnění pokožky při průchodu žiletkou.