Je to tajemství hospodyně, po mnoho let pečlivě střežené. Provoňte svůj domov touto metodou, vysáváním.

Vysávání metodou anglických hospodyně znamená naučit se čichat při úklidu. Ve skutečnosti jsme obecně zvyklí čistit – dezinfikovat a pak teprve různě parfémovat. Pro ty, kteří mají domácí mazlíčky nebo chtějí rychle uklízet, se vysavač stává skutečnou nutností. Nebylo by ideální mít možnost důkladně vyčistit koberce a povrchy a zároveň je provonět? Aby věděly, jak na to, učí tuto mimořádnou metodu anglické guvernantky.

Provoňte dům vysavačem

Anglické vychovatelky mají mimořádné metody, které lze zdokonalit i v italském domě. Až budete míjet vysavač, spojte práci s potěšením , abyste se při úklidu provoněli.

Bavíme se o modelech, které mají ještě sáček, ve skutečnosti je při nasazování nového důležité vysát dvě lžičky pracího prášku . Tato přísada používaná k praní prádla nejen eliminuje vlhkost, ale také šíří příjemnou vůni ve všech prostředích. Fantastický trik, který nejen ušetří peníze, ale i námahu. Nebudete muset kupovat klasické difuzéry a můžete s ním vysávat i čalouněný nábytek, boudy pro zvířata nebo povrchy obecně.

tajný vysavač pro hospodyně

U nových modelů vysavačů se tato metoda nedoporučuje. Jejich cyklónová technologie neumožňuje vysávání práškového pracího prostředku. Ale existují i ​​​​jiné metody, které lze použít.

Alternativní metody provonění prostředí

Pomocí klasického vatového tamponu na make-up můžete mít vynikající čistou vůni po celém domě . Stačí vzít referenční esenciální olej s vaší oblíbenou vůní a poté nalít tři kapky na disk.

Ihned poté musí být vatový tampon vysát vysavačem. Je to unikátní metoda svého druhu a opravdu jednoduchá. Při každém použití nebo zapnutí spotřebiče se vaše oblíbená vůně rozlije po místnosti. Je to jedinečný způsob, jak provést úklid domu tím, že odstraníte další krok.

parfemační metoda hospodyně

Práškový prací prostředek lze použít i na koberce a autosedačky. Vše, co musíte udělat, je rozetřít jednu lžíci a poté vysavačem projít, abyste vyčistili a rozšířili lahodnou čistou vůni . Totéž platí pro koberce v domě, vyhoďte lžíci práškového pracího prostředku, než jej přenesete po koberci. Vynikající vůně čistoty a bezkonkurenční hygieny.

S pomocí práškového saponátu zkrátka domácnost rychle uklidíte a navíc máte k dispozici vynikající čistou vůni. Posledně jmenované způsoby je také vynikající aplikovat se spotřebičem s cyklonovou technologií – bez sáčku.