To je nová a revoluční americká metoda, kterou uklidíte dům za pouhých 20 minut. Vyzkoušejte to sami, protože to opravdu funguje, níže vám ukážeme, jak na to.

Dům je bezpečným přístavem, kde se uchýlit a postarat se o svou osobu. Udržovat v ní pořádek a čistotu je však skutečná práce a pro mnohé také nudná a časově náročná. Ve skutečnosti mnozí prožívají úklid domácnosti jako chvíle úzkosti a stresu, když by to tak být nemělo.

Dnes vám ukážeme skutečně revoluční metodu, která může změnit váš pohled na domácí práce. Ale především je to metoda, která vás ušetří na poslední chvíli nečekaných událostí, jako je příjezd hosta. S touto metodou získáte vynikající výsledky s velmi malým úsilím.

americkým způsobem

Práce a úklid celého domu nezabere mnoho času, pokud dodržíte 3 pravidla americké metody . Úklid bude velmi jednoduchý, zvláště pokud trávíte celý den v práci a nechcete svůj den přetěžovat ani domácími pracemi. Tak funguje americká metoda.

Americká metoda: takhle to funguje

Jak jsme řekli, americká metoda je zaměřena především na lidi, kteří pracují a tráví den mimo domov. I když tam nikdy nejsou, stále chtějí mít svůj domov uklizený a čistý, ale někdy je to tak unavuje, že ho nechají být. Podívejme se zde, v čem spočívá tato metoda zrozená ve Spojených státech.

Americká metoda se také nazývá FlyLady za pouhých 20 minut denně . Tajemstvím této metody je rozdělení domu na části , konkrétně 5. Máme obývací část, kuchyň, koupelny, spací část a venkovní část. Každý den jej budete muset věnovat jedné z těchto oblastí a tak budete mít dům vždy uklizený.

Co budete muset udělat, je jednoduché. Asi za 20 minut budete muset místnost vyklidit, vyprášit a umýt . Vyhnete se tak úklidovým maratonům a i když vám to ze začátku zabere více času, možná si pomozte časovačem a postupně čas snižujte.

Pokud to uděláte, budete mít vždy čistý a uklizený domov. Poté budete muset zorganizovat den navíc, který bude považován za mimořádný . V tomto případě budete muset provádět úklidy, které během dne neprovádíte každý den, jako je čištění oken a skel nebo dlaždic a lustrů.

odstraňte prach

Tajemství této metody je dělat něco každý den, abyste práci příliš nepřetížili během jediného dne, který je možná volným dnem. Takže domácí práce nebudou vůbec důvodem ke stresu. Odhalujeme také další tajemství, které vám pomůže snížit hromadění prachu.

Nejprve se vyhněte příliš mnoha drobnostem, abyste mohli čisticí hadřík otřít dříve. Poté použijte roztok s vodou, jedlou sodou a marseillským mýdlem. Toto řešení vytváří izolační vrstvu, která oddaluje hromadění prachu a také jej dříve a později zachytí. Dodržujte také rady americké metody .