Věděli jste, že ostříhání stačí k tomu, abyste vypadali o deset let mladší? Zkopírujte vzhled, který zvolili nejslavnější lidé nad 50 let, a okamžitě omlaďte, vaše krása bude vylepšena bez použití botoxu a podmaníte si každého!

Chcete-li se vrátit v čase a dát svému obličeji nový a mladší vzhled, nemusíte nutně sahat k invazivním procedurám nebo botoxovým injekcím, stačí pouze ad hoc sestřih . Ale je tomu skutečně tak? Naprosto ano a dokazuje to mnoho mezinárodních hvězd, influencerů a VIP, kteří se uchylují k novým účesům, aby vypadali mladší , aniž by museli podstupovat jakékoli zásahy.

Mezi mnoha více než 50 světovými hvězdami , které si zvolily nový vzhled vlasů, aby měly mladistvější vzhled, nenajdeme nikoho jiného než Cindy Crawford a Jane Fonda . Účes zvolený dvěma mezinárodními hvězdami se těší obrovskému úspěchu, a to natolik, že se stal oblíbeným pro jaro 2023.

Pojďme zjistit, o jaký účes se jedná, abyste se i vy mohli spolehnout na to, že váš důvěryhodný kadeřník bude vypadat o 10 let mladší!

střapatý střih vlasů

Účes, aby vypadal mladší

Účes, který nikdy není na bulváru při západu slunce, je shag , ideální pro dodání mladšího vzhledu ženám, i když jsou velmi pokročilé. Vhodné pro ty, kteří hledají nový vzhled, sestává z úzkého střihu, který má být vytvořen v požadované délce .

Tento drzý a dynamický účes je obzvláště univerzální a dobře se přizpůsobí jakémukoli typu obličeje. Nevzdávejte se mladšího vzhledu a jděte ke svému důvěryhodnému kadeřníkovi a požádejte o provedení shag, jednoduchého střihu, který se nosí a snadno se ovládá .

Stylizovat budete moci během krátké doby a bez použití kartáče a vysoušeče vlasů, protože nepravidelné konečky se snadno ošetřují. Střih je perfektní i pro ty s jemnými vlasy , protože se mohou rozhodnout pro vlnité a pohrát si s objemem, což dodá vzhledu vždy originální styl.

Cindy Crawford je šupinatá střapatá

Nový huňatý střih je oblíbený na jaro 2023 a v showbyznysu je mnoho žen, které si ho vybraly, aby ukázaly o 10 let mladší. Ani krásná Cindy Crawford neodolala a rozhodla se pro tento účes, který jí dodává drzý, až dívčí nádech.

Americká herečka a supermodelka se rozhodla předvést huňatého ve vrstvené verzi, která spadá kousek pod ramena. Aby její tvář byla mladší a svěžejší, jsou boční linie, jasná a hluboká, a světlé vlny, díky nimž je vzhled dynamičtější .

Účes, který zvolila Crawford, je vhodný pro ty s výraznějšími rysy obličeje, protože je zjemňuje.

Jane Fonda a její střapaté krátké vlasy

I verze krátkého střihu střapatých vlasů, kterou zvolila krásná Jane Fonda, je velmi podmanivá a zajišťuje svěží a mladistvý vzduch . Herečka, které je 85 let, vsadila na velmi krátký střih s mnoha prameny vrstvených vlasů.

Střih zvolený Fondou je obzvláště odvážný, zvýrazňuje pleť a rámuje obličej a je také perfektní pro ty, kteří jsou pokročilejší než lidé nad 50 let!