Kde se v domě skrývají švábi? Jsou konkrétní místa, kam se nikdo nepodívá a jsou vždy podceňována.

Řeč, která všechny spojí, když dojde na šváby . Běžný problém, který se často a ochotně nedá snadno vyřešit. Je zřejmé, že pro konkrétní problém musíte zavolat společnost specializovanou na hubení škůdců , ale otázka zní: kde se v domě skrývají švábi? Všechno jsou to nemyslitelná místa, kam se nikdo nikdy nepodívá. Vysvětlíme si?

Kde se v domě skrývají švábi?

Svět švábů je složitý, vůbec ne tak jednoduchý, jak všichni věří. Druhy jsou různé a všechny s jediným cílem: snadno hledat potravu.

Zejména Blattella Germanica se ráda schovává tam, kde je vlhkost a potrava, když jsou pro ni vnější podmínky nepříznivé. Mohou být zasazeny za lednici nebo do zásuvky na vodu kávovaru až do rohů sprchového koutu.

Další typologií je Blatta Orientalis , která nemá ráda horko a k pobytu vyhledává vlhké prostředí, dává přednost sklepům a půdám. Mnohokrát se schovávají za policemi, takže mají rychlou cestu k potravinám a zásobám kolem domu.

švábi v úkrytu domu

Obecně platí, že šrotovník chce pobývat pouze ve tmě – vlhkém a teplém prostředí, kde jsou velmi omezené hygienické podmínky a výborné zásoby potravy. Někteří švábi se dostanou do čistých domů, ale pouze tehdy, když jim vnější podmínky neumožňují přežít.

Pronikají okny, kanalizačními potrubími nebo zahradami, aby se schovali na každém místě, kde mohou nerušeně žít. Švábi pak v noci vylézají a hledají potravu: náhodná přítomnost musí v každém případě vyvolat poplach, aby se dostali ven co nejdříve, než nakladou vajíčka .

Hnízdo švábů: jaká jsou vaše oblíbená místa?

Jak se argumentovalo, šváb chce zůstat pouze na místech, která jsou vlhká a špinavá, ale bohatá na jídlo. Jakmile najdou své ideální místo, rozhodnou se naklást vajíčka: ale kde je hnízdo schované? Ootéky – obal, ve kterém jsou vajíčka obsažena – jsou uloženy na tmavých a obvykle málo frekventovaných místech.

švábi v úkrytu domu

To znamená, že celé kolonie švábů a jejich vajíčka mohou být ukryty na každém skrytém a tmavém místě , nečištěny ani kontrolovány. Ty zůstávají nerušeny v tom rohu.

Chcete-li zjistit, kde je úkryt, jeden by mohl věnovat pozornost tomu, kde nechávají své výkaly v celém domě. Pro nepozorné lidi to může vypadat jako mletá káva nebo zemina, přinesená zvenčí. Privilegovaná místa k hnízdění nebo úkrytu jsou vždy stejná nebo půdy a sklepy, přes příborníky nebo boxy až po potrubí, které se již nepoužívá.

V případě kolonie a velké rodiny ihned volejte specializovanou firmu.