Je to velmi zvláštní hydraulická technika, kterou odhalili odborníci: vše, co potřebujete, je lžíce bikarbonátu a nit.

Instalatérská technika , kterou je třeba zvážit, když se rozbije domácí vodovodní potrubí. Je zřejmé, že mluvíme o paliativním prostředku k zastavení úniku při čekání na profesionálního instalatéra, který zkontroluje a trvale opraví poškození. K tomu je potřeba pár ingrediencí, z nichž jedna je domácí a všestranná – vhodná pro všechny typy domácích potřeb až po wellness. Vysvětlíme si?

Kdy zavoláte profesionálního instalatéra?

V okamžiku, kdy je objevena prasklina nebo poškození potrubí, je nutné neprodleně kontaktovat instalatéra. Vypnete vodu, abyste zabránili plýtvání nebo poškození, a poté čekáte na její příchod.

Jsou lidé, kteří během čekání vymyslí něco, aby katastrofu zastavili.

profesionální instalatér

Existuje také spousta profesionálních videí, která ukazují, jak opravit potrubí, pomocí lepidel, provázků a dokonce i některých přírodních prvků, jako je jedlá soda. Hlavní myšlenkou je zastavit prasklinu v trubici silikonem, poté vše zablokovat drátem, čímž vznikne přírodní pasta s bikarbonátem.

Je zřejmé, že na trhu existují také speciální pásky, které mohou změnit. Všechny tyto materiály jsou perfektní, když chcete vytvořit něco dočasného pro využití vody v domě nebo v každém případě, abyste ji mohli nechat otevřenou . Ve většině případů musí ti, kdo mají poškození domácího potrubí, stále zavolat profesionálního instalatéra, i když později.

Existuje velmi zajímavá technika, kterou odborníci zpřístupnili, a to tak, že použijete pouze nit a jedlou sodu , kterou v nouzi snadno najdete doma.

Závit a bikarbonát: hydraulická technika, kterou je třeba vzít v úvahu

Když dojde k prasknutí ve vodovodním potrubí nebo v každém případě v jednom z domácích potrubí, situace může být ucpána materiály nalezenými v domě.

Je samozřejmé, že se doporučuje zásah profesionála, ale zatím můžete počkat na příjezd zastavením škod tímto způsobem. Hydraulická technika umožňuje zablokovat léze potrubí díky hydraulickému závitu a lžičce hydrogenuhličitanu.

První věc, kterou musíte udělat , je vzít lžíci jedlé sody a smíchat ji s vodou, dokud nezískáte homogenní pastu. Kousek silikonu je umístěn uvnitř trhliny (samozřejmě po uzavření vody před působením). Bezprostředně poté se drát natočí kolem poškozené trubice a poté se nanese pasta z jedlé sody.

bikarbonát

Nechá se zaschnout a potrubí bude moci obnovit své funkce, dokud nezasáhne instalatér. Je zřejmé, že je to úleva, kterou je třeba provádět s náležitou opatrností a obratností . Pokud chybí, je lepší počkat na zásah profesionála, aby nedošlo k zesílení poškození.