Odstraňte nepříjemné pachy v koupelně s touto rostlinou, která je nejen krásná, ale také velmi voňavá.

Koupelna je jednou z oblastí v domě, kde je více nepříjemných pachů Je to skutečnost právě proto, že vlhkost a bakterie přebírají prostředí, která nejsou správně větraná. Existují však metody a nástroje, které je třeba přijmout, abyste měli v koupelně nádhernou vůni . Není to jen otázka parfumérů do klasického a přírodního prostředí, ale krásné rostliny schopné pohltit všechen ten nepříjemný zápach, který den za dnem vzniká.

Jaké rostliny dát do koupelny?

Jak často si v některých domácnostech všímáte rostlin v koupelně ? Nejde jen o estetický problém, ve skutečnosti odborní interiéroví designéři vysvětlují, že jde také o poctivou volbu.

koupelna s rostlinou

Rostlina umístěná v koupelně je jistě nepostradatelným plusem pro vyjádření stylu a elegance, ale v některých případech vás také může zachránit před vycházejícími nepříjemnými pachy.

Existují rostliny různých druhů , které dokonale ladí s typem prostředí, které v koupelně máte. Pokud je tam například jen malé okno nebo je to slepá místnost bez světla, ideální rostlina se nazývá potos. To je nejen esteticky příjemné, ale dokáže žít tam, kde je velmi málo světla . Ideální zavěšené vzhledem k jeho uložení, které padá k povrchu, nebo umístěné na vysoké skříňce. Je také optimální pro pohlcování vlhkosti a proti tvorbě plísní. Vyžaduje vodu každý den a vždy vlhkou půdu.

rostlina v koupelně

Aloe vera je nejen rostlina s tisíci vlastnostmi, ale také krásná odrůda, kterou lze umístit do koupelny. Již staří Římané jej umisťovali do místností, protože dokázal pohlcovat vlhkost. Je důležité, aby tato rostlina měla teplotu 22/25°C, aby mohla žít co nejlépe.

Rostlina, která odstraňuje nepříjemné pachy v koupelně: je krásná

Existuje krásná rostlina schopná absorbovat nepříjemné pachy z koupelny . Oblíbený a doporučovaný odborníky v oboru, je jemný a elegantní, dokáže se vžít do jakéhokoli stylu.

Jmenuje se Zamia a je původem ze Zanzibaru. Existuje mnoho lidí, kteří adoptují tuto rostlinu, která je také ideální pro malé a tmavé místnosti s vlhkostí. Jedná se o tropickou rostlinu, která vydává lahodnou a jemnou vůni, schopná absorbovat vlhkost z koupelny a eliminovat všechny nepříjemné pachy.

Zamia odstraňuje nepříjemné pachy

Zamia je druh rostliny , která roste pomalu, s nadprůměrnou schopností absorbovat vlhkost a vydávat jemnou, nikdy nevtíravou vůni. Ideální pro umístění do koupelny a je zvyklá i na méně příznivé podmínky. To není vše, ve skutečnosti se jedná o rostlinu vhodnou i pro ty, kteří nemají zelený palec.