Tady je šicí trik, který neznají ani švadleny. Je to o tom, jak všichni šijeme knoflíky.

 

Odhalujeme opravdu neuvěřitelný trik , který vám pomůže přišít knoflíky na rukávech košile tak, jak jste si to určitě nepředstavovali. Poskytneme vám pár užitečných rad v případě, že k šití přistupujete poprvé a krok za krokem vám vysvětlíme, jak si přišívat knoflíky na rukávech. Pokud dodržíte postup, máme jistotu, že se už nikdy neoloupou.

Šití, jak to udělat jednoduše

Mnoho mladých lidí se bojí, že se nikdy v životě nenaučí šít. Bojí se, že jednoho dne, až odejdou z domu svých rodičů, najdou své ponožky s dírami a rozepnutými knoflíky .

Ve skutečnosti je šití opravdu jednoduché a může být provedeno způsobem, který je snadný pro každého. Co doporučujeme, je začít přistupovat k hlavním šicím technikám sledováním videonávodů na YouTube a dalších platformách.

Tlačítka

Existují také skutečné návody, které vám umožní naučit se šít opravdu jednoduchým způsobem. I v novinových stáncích například prodávají praktické návody, které vám mohou pomoci k šití.

Různé návody s textem a obrázky vás například naučí, jak udělat všechny stehy v případě, že budete chtít vyšívat. Jednu radu, kterou vám dáváme, je pořídit si šicí stroj: dotyčný stroj ve skutečnosti zkracuje dobu šití a sám provádí postupy, které by mohly být při ručním provádění skutečně komplikované.

I my vám dnes chceme nabídnout opravdu užitečnou radu : prozradíme trik na přišívání knoflíků na rukávech, o kterém jste si jisti, že jste ho neznali. Umožní vám ji aplikovat na šaty, aniž byste je poškodili. Navíc to uděláte způsobem, který je opravdu odolný a pevný.

Tady je šikovný šicí hack

Dnes vám prozradíme trik na přišívání knoflíků , který nezná ani mnoho švadlenek. Mnozí si myslí, že musí vzít knoflík, protáhnout jím nit a nějakou látku, aby ji mohli použít. Vlastně to není jediný způsob, jak to ušít.

Další metodou je vzít si knoflíky a přišít je na malé kousky látky, které ještě nemáte v rukávu. Jakmile budete hotovi, budete muset ohrnout rukáv tak, aby byly kousky látky zakryté, zatímco knoflíky vypadnou.

Trik na přišívání knoflíků

V tomto okamžiku můžete pokračovat se šicím strojem a nakreslit čáru rovnoběžnou se dvěma tlačítky. Touto velmi jednoduchou technikou získáte opravdu čistou a především dlouhotrvající práci.

Často se totiž stává, že se knoflíky našité přímo na rukávu po nějaké době rozepnou: je to proto, že jsou přišity ručně, což časem povolí.

Projetím šicího stroje však bude vaše práce opravdu odolná.