Zde je uvedeno, kdo bude nucen troubu přestat používat. Nyní přichází zpráva, která všechny nechá beze slov. Nikdo to nečekal.

Konečně odhalujeme vše o této novince , která nechává mnoho lidí v celé Evropě beze slov. Nikdo to opravdu nečekal, ale je to tak. Zpráva přichází přímo z Evropské unie, která se rozhodla zakázat používání pecí. Níže se dozvíme, o kterých troubách mluvíme a kdo bude mít na toto rozhodnutí vliv.

Forno, přichází absolutní zákaz

Přicházejí zprávy, které opravdu žádný Ital nemohl očekávat. Evropská unie se skutečně vyjádřila k otázce, o které nikdo nevěděl, že se o ní diskutuje.

Zpráva tedy přichází přímo z EU, která vydala sdělení, které mnohé nechává beze slov .

Trouba

To, co stanovila Evropská unie, se ještě nestalo zákonem , ale očekává se, že se tak brzy stane. EU projednala záležitost pecí a zavedla absolutní zákaz pecí, které patří do přesných kategorií.

Zde se dozvíte, co tyto typy pecí jsou a proč se Evropská unie rozhodla je zakázat. K tématu je vyslovena i právní poznámka, která se vyjadřuje na straně občanů a především některých specifických kategorií, které u nás žijí.

To je ten, kdo ho už nebude moci používat

Nová směrnice Evropské unie zakáže některé typy pecí. Hovoříme o těch na dřevo , protože podle EU nesplňují určité specifické požadavky.

Zejména pece na dřevo nesplňují normy týkající se aseptiky a hygieny. Toto rozhodnutí přirozeně pobuřuje zejména některé kategorie Italů, kteří považovali používání pece na dřevo za naprosto nezbytné.

Pec na dřevo

O obranu občanů naší země se stará i právnička Elisabetta Bavasso, která připouští, že rozhodnutí Evropské unie by mělo dopad na velkou část občanů, jako jsou například ti, kteří se zabývají pohostinstvím .

Zejména v Itálii se totiž pec na dřevo často používá k přípravě pizzy : na základě toho, co deklarovala EU, by proto nyní občané byli nuceni hledat alternativy, jako je například elektrická trouba.

Sdělení z Evropské unie všechny udivuje právě proto, že instalace a používání pece na dřevo byly u nás dosud regulovány . Museli jste mít určité požadavky a zajistit například vhodnou zeminu a komín vysoký alespoň jeden a půl metru.

Nyní se ukazuje, že i přes splnění těchto požadavků by již nebylo možné pec na dřevo používat. Samozřejmě, že ještě nepadlo poslední slovo, i když myšlenka Evropské unie by se nyní zdála být velmi jasná.

Musíme si jen počkat na další aktualizace této záležitosti, které by také mohly dorazit o měsíce později. Mezitím můžete samozřejmě pec na dřevo i nadále používat, aniž by vám byly vystaveny jakékoli sankce. Počínaje datem, které bude sděleno později, však můžete být nuceni je již nepoužívat.