S orientální metodou Keisuke bude dům uklizen za pár minut: pět minut stačí k tomu, aby byly všechny místnosti čisté.

Profesionálové na úklid chtějí v posledních letech odhalit velmi zajímavá tajemství a techniky. Z Číny, Japonska a Orientu obecně můžete najít nástroje a způsoby, jak rychle a bez stresu uklidit svůj domov. Je známo, že v tak hektické historické chvíli není čas na kompletní úklid a dezinfekci domu, proto mohou tyto metody pomoci. Jejich aplikace je jednoduchá, stejně jako mít celý den čistý dům, aniž byste museli tvrdě pracovat.

Buddhistická metoda čištění domu

Není nikdo , kdo by rád uklízel dům . Orientálci však učí, že změnou postoje ke všem věcem lze dospět k jinému uvědomění. Buddhistická metoda v módě dnes umožňuje uklidit dům v krátké době, ale kompletně.

Dělat to rychle, úplně a uvolněně se zdá téměř utopické, ale je to možné. Orientální metoda Keisuke klade důraz na to, jak čistit, aniž byste se nechali odradit. Keisuke Matsumoto je autorem poučné knihy, která pomáhá mnoha lidem na jejich životní cestě. Dokonce i věci, které vás nebaví, mohou být méně stresující. Metoda výuky doprovází cestu zaměřenou na zlepšení každého typu postoje ke každodenním činnostem.

Keisuke orientální metoda

Díky této orientální metodě najdete způsob, jak dobře a hloubkově uklidit svůj domov během několika minut a bez neustálého pocitu stresu.

Keisuke orientální metoda: jak to funguje

Keisuke orientální metoda byla studována profesionálem v oboru, konkrétně proto, aby byla schopna provádět jakoukoli akci bez stresu. K úklidu domu za pár sekund stačí takto aplikovat orientální metodu.

Buddhistická metoda zve k úklidu domu pouze ráno. Musí to být první věc, kterou uděláte po snídani nebo když ostatní spí . Ráno je tolik pozitivních energií a je důležité být reaktivní již brzy ráno.

Pak se otevřou okna, aby se vyměnil vzduch, protože zatuchlá noc nevede k pozitivním myšlenkám a navozuje únavu. Revitalizace těla a duše je důležitá, abyste byli proaktivní a trávili méně času.

Mentální řád a nejen to musí být proveden před spaním. Vyhoďte odpadky, umyjte nádobí a nikdy nenechávejte prádlo viset nebo v pračce. Jít spát s uklizeným domem znamená probouzet se s pozitivním a zdravým prostředím.

Pokud je to možné, úklid by mělo provádět několik osob střídavě nebo změnou pořadí místností. Dělání stejných věcí každý den v předem stanoveném pořadí vede tělo a mozek ke stresu.