Trik na čištění oken v hotelu je velmi snadný a velmi rychlý. Za pouhých 60 sekund umyje okna a žádné šmouhy. Zde je trik, který nutně potřebujete znát.

Mezi různými domácími pracemi je mytí oken jistě považováno za jednu z těch mimořádných. Ve skutečnosti se to na rozdíl od ostatních nedělá každý den, ale třeba jen jednou týdně. Nepatří pak k velmi oblíbeným, protože často vznikají svatozáře, které se obtížně odstraňují.

Ve skutečnosti může být mytí oken a dosažení vynikajícího výsledku často obtížnější, než se očekávalo. Často jsou to nesprávné utěrky a přípravky, které brání dosažení požadovaného výsledku . Z tohoto důvodu vám znalost některých triků, jako je trik hoteliérů, může pomoci uklízet lépe a rychleji.

umýt okna

Nyní vám ukážeme tento trik, který je opravdu jednoduchý, ale především rychlý, protože za pouhých 60 sekund vyčistíte okna vašich oken se skutečně záviděníhodným výsledkem . Budou čisté z každého úhlu a nebude tam ani svatozář. Zde je návod, jak to udělat a co potřebujete.

Umyjte okna takto: tato metoda je velmi rychlá

Jak jsme řekli, mytí oken může být obtížná operace, ale není tomu tak, pokud použijete hoteliérský trik . Ve skutečnosti tímto způsobem budete mít čisté sklo bez šmouh za velmi krátkou dobu, pouze 1 minutu. Pokud se chcete dozvědět více, pokračujte ve čtení.

Než přistoupíte k samotnému čištění oken, musíte se ujistit, že je čistý i zbytek okna. Ve skutečnosti, pokud je znečištěný, s největší pravděpodobností přenese nečistoty na sklo. K tomu musíte nejprve vyčistit zařizovací předměty a žaluzie nebo žaluzie a poté pokračovat se sklem.

trik hoteliérů

Jakmile vyčistíte ostatní části, zbývá vám vyčistit sklo a k tomu vám doporučujeme používat přírodní produkty , protože ty jsou nejlepší pro dosažení efektivních výsledků a také vám ušetří spoustu peněz za zbytečné chemické přípravky. které jsou na trhu.

Nabízíme vám dvě řešení. První je tvořena vodou a octem . Do předem vyčištěné lahvičky s rozprašovačem budete muset dát 500 ml vody a 100 ml bílého octa. Dobře protřepejte a poté nastříkejte na sklo a otřete měkkým hadříkem, který nepouští vlákna.

umýt okna
Druhým řešením, které navrhujeme, je vytvořit směs s vodou a mastkem . Budete muset smíchat dva produkty ve velké misce s 500 ml vody a 2 lžícemi mastku. Dobře promíchejte pomocí lžíce a poté namočte hadřík z mikrovlákna a přetáhněte přes sklenici. Opláchněte a poté otřete čistým hadříkem, který nepouští vlákna.

Jedná se o dvě super levná a efektivní řešení . Tímto způsobem zmizí všechny svatozáře a za pouhých 60 minut budete mít umytá okna . Tento trik prostě musíte vyzkoušet, abyste měli také brilantní brýle! Stačí opravdu málo a tyto produkty už jistě máte doma.