Zde je návod, jak vytvořit přírodní hnojivo pro vaše rostliny a zahradu za použití jediné složky. Jsme si jisti, že nebudete litovat.

Konečně prozradíme vše o této zázračné přísadě , o které jste si jisti, že jste nevěděli a která vám místo toho může pomoci k rozkvětu rostlin. Už ho máte doma a konzumujete ho každý den.

Přírodní hnojivo pro rostliny, funguje to?

Mnoho lidí, zejména těch nezkušenějších, si klade otázku, zda přírodní hnojivo funguje stejně jako mnoho chemických sloučenin. Odpověď je ano a dnes si vysvětlíme, jak jej vytvořit, abychom ušetřili spoustu peněz a nekontaminovali životní prostředí.

Měli byste vědět, že toto hnojivo je ideální přidat do substrátu , aby vaše rostliny rozkvetly a aktivovaly růst. Mikrobiota se tak bude množit a vaše rostliny budou vyživovány.

Rostlina

Tento substrát je ideální pro použití s ​​rostlinami, jako jsou kaktusy a jiné sukulenty, Anthurium a Peace Lily. Je to látka bohatá na dusík, fosfor, draslík, hořčík, bór, vápník a mnoho dalšího.

K jeho výrobě dnes použijeme ovoce , které jistě denně krmíte. Níže prozradíme, která to je, a vysvětlíme celý postup, jak toho dosáhnout.

Udělejte si vlastní s tímto ovocem a rozsypte ho po celé zahradě

K vytvoření tohoto přírodního hnojiva dnes použijeme jablka . Vyrobíte je sušené na slunci nebo v troubě. Jakmile to uděláme, stačí je vložit do kuchyňského robotu a rozemlít.

Jakmile jsou rozdrceny, budete je muset dát dohromady s organickým hnojivem, které obvykle používáte. Tím jen zlepšíte jeho kvalitu a urychlíte růst a aktivaci mikrobioty.

Zahrada

Když to kořeny vašich rostlin začnou absorbovat , všimnete si velkého růstu. Postup můžete opakovat, kolikrát chcete, aby byly vaše rostliny stále více vyživené a vaše zahrada byla stále krásnější.

Mnoho lidí nechápe, proč jejich rostliny nerostou. A pokud ano, nechápou, proč se jim nedaří. Jde o to, že každá rostlina potřebuje určitou péči, která musí být specifická podle druhu rostliny a květiny.

Chcete-li pěstovat rostliny, nelze improvizovat a musíte se místo toho pokusit načíst o botanice obecně a konkrétně o rostlinách, které máme. Stává se, že rostliny ve vaší zahradě zcela nevysvětlitelným způsobem nerostou a nevyvíjejí se správným způsobem.

S tímto a mnoha dalšími přírodními hnojivy k přípravě přímo doma si však nejen vypěstujete své rostliny, ale ušetříte spoustu peněz. A pak se také vyhnete kontaminaci životního prostředí, uvolňování škodlivých chemikálií , které by mohly poškodit naši planetu.

Na co čekáš? Jděte do své spíže a vezměte si jablka na výrobu této jedinečné směsi. Jsme si jisti, že nebudete litovat.