Sbohem plísním ze sprchy, ze dřeva a ze stěn s tímto jediným produktem: ušetříte také spoustu peněz.

Jak trvale odstranit plíseň ze sprchového koutu, ze dřeva a také ze stěn domu? Produkt, který dokáže tento trik, je pro každého v kombinaci s návrhy od odborníků z oboru, kteří vědí, co použít. Plíseň je běžná nepříjemnost, spory se neúnavně množí po celém domě. Z tohoto důvodu je dobré se okamžitě ukrýt pomocí dobře definovaných metod.

Jak se zbavit plísní doma?

Ve starých a velmi vlhkých domech, v těch, které zůstávají dlouho zavřené nebo které nejsou dostatečně větrané, se často tvoří plísně. Jsou plochy, kde je útvar masivní, na dřevě – stěny a také obklady u sprchového koutu. Ve chvíli, kdy se objeví první černé skvrny, je čas okamžitě jednat a jednat přímo.

plíseň v domě

V případě, že je plíseň rozsáhlá , je lepší kontaktovat specializovanou firmu. Naopak, je-li teprve na začátku, lze jej pomocí konkrétních přípravků bez potíží odstranit. Nejprve se snažte průběžně měnit vzduch a následně eliminovat případnou vlhkost, která se v místnostech hromadí.

Pokud jsou dřevěné povrchy v kontaktu s vlhkými nebo mokrými místy, často se mohou vyskytovat plísně, které není radno podceňovat. Jak to udělat?

  • Vezměte polévkovou lžíci saponátu a rozřeďte ho v litru vody. Ihned poté povrch důkladně vydrhněte kartáčem;
  • Pokud je plíseň nedávná, bude stačit použít bílý vinný ocet, odpařený přímo v oblasti zájmu;
  • Pokud je plíseň rozsáhlá , je lepší zavolat specializovanou firmu a její běh mezitím zastavit bělidlem naředěným ve vodě s přídavkem prostředku na mytí nádobí.

Plíseň ze sprchového boxu: ingredience pro boj s ní

Pokud se plíseň objeví na stěnách, můžete působit přímo zředěným bělidlem, čistým peroxidem vodíku a bílým vinným octem obohaceným o mycí prostředek na nádobí . Jsou to tři různé alternativy a ingredience by se nikdy neměly míchat dohromady. Ošetření se v každém případě provádí pomocí vaporizéru a poté se nanáší měkkou houbičkou. Nechte zcela zaschnout a v případě potřeby operaci opakujte.

plísňový krém
Plísně ze sprchového koutu jsou běžné, právě proto, že v koupelně je vyšší koncentrace vlhkosti. Bílý vinný ocet s citronem a mýdlem na nádobí je řešení, které stojí za zvážení. Působí pomalu, ale je indikován v případě, že forma byla v počáteční fázi.
Ocet na plíseň ze sprchového koutu

Při výraznější koncentraci plísní i v tomto případě přecházíme na čistý peroxid vodíku nebo bělidlo zředěné vodou . Pomůžete si přímo houbičkou a poté štětcem, opakujte pokaždé, když se znovu vynoří.