Pro parfémovanou koupel na mnoho dní jsou potřeba pouze tyto dvě ingredience, které je třeba nalít přímo do toalety: ihned vyzkoušet.

Koupelna je nejvlhčím prostředím v celém domě , z tohoto důvodu ovlivňuje zápach, který často obklopuje všechny místnosti. Je důležité najít správné nástroje a ingredience k provonění tohoto prostředí a také k jeho dezinfekci a potlačení možného rozvoje plísní. K parfémované koupeli stačí dvě ingredience, které se nalijí přímo do toalety.

Vonná koupel? Jen dvě ingredience

V prostředí, jako je koupelna, se často může vyvinout nepříjemný zápach . To vše vytváří špinavé prádlo, mokré kouty s přemnožením spor plísní až po nevyschlou sprchu.

Je to prostředí, které je třeba chránit a důležitá je provoněná koupelna . Ale pozor, nejde jen o to ji navonět, ale také dezinfikovat a zajistit, aby to tak zůstalo po velmi dlouhou dobu. Potřebujete dvě hlavní ingredience, které lze dát přímo do toalety.

Než pochopíte, jaké ingredience použít k nejlepšímu provonění prostředí, je nutné jej důkladně vydezinfikovat v části sanitárního zařízení – sprchy a umyvadla . Ručníky je nutné průběžně měnit a špinavé prádlo rychle vyprat. Koš s ubrousky a toaletním papírem je nutné každý den vyprazdňovat, k čištění používejte pouze přírodní produkty, aby nedošlo k poškození životního prostředí a povrchů.

Pak se používají dvě hlavní ingredience , aby příjemně voněly i několik dní: jedlá soda a éterické oleje.

Jedlá soda do vonné koupele

Směs se vytvoří rychle a snadno , stačí vzít 2 lžíce jedlé sody a smíchat se 400 ml horké vody a 10 kapkami esenciálního oleje, nejlépe levandulového. Přírodní produkt pak přelijeme do nádoby s rozprašovačem, aby provoněl celé prostředí. Rada? Dá se nastříkat přímo do toalety, nechat působit celou noc a pak se ráno probudit s lahodnou a intenzivní vůní.

Co použít k dezinfekci a parfémování

Někteří odborníci na čištění doporučují používat k dezinfekci a parfémování citronovou šťávu a ocet . Jsou to vynikající přísady pro dezinfekci a získání velmi dobrého parfému v krátkém čase.

Hydrogenuhličitan sodný je vítězným spojencem, zvláště když je smíchán s vodou a levandulovým esenciálním olejem, který působí proti všem nepříjemným pachům. V koupelně musí být vždy příjemné a relaxační prostředí, z tohoto důvodu čisté a voňavé.

parfémovaná koupel se dvěma přísadami

Dalším způsobem, který lze použít, je vzít výše uvedenou látku, ale změnit ji na křídu pro životní prostředí. K tomu stačí 2 lžíce vody, 3 lžíce jedlé sody a 20 kapek levandulového esenciálního oleje. Směs se nalije do speciálních silikonových forem. Po zaschnutí je lze libovolně rozmístit v koupelně: lahodná a barevná vůně po celé koupelně.