Použitím hotelové metody můžete za pouhých 30 minut vyčistit koupelnu, ložnici a kuchyň důkladnou dezinfekcí: vyzkoušejte to hned.

Je důležité rychle uklidit celý dům , ale kompletně vydezinfikovat místnosti. Za pouhých 30 minut s hotelovou metodou můžete vytvořit něco jedinečného, ​​co se bude opakovat den co den. Stejně jako to dělají přesně v hotelu, i doma lze použít několik jednoduchých pravidel, abyste dosáhli uspokojivého konečného výsledku. Pojďme si to ujasnit.

Hotelový způsob úklidu celého domu

Hotelová metoda je založena na úklidu všech místností v domě, bez ztráty času. To neznamená důkladně nedezinfikovat a vyloučit rohy, ale pouze se vyhnout provádění akcí, které by mohly být zbytečné.

Častěji je to právě vápenec, který vytváří největší nepohodlí kvůli zbytkům vody, které nejsou nikdy vysušeny. Totéž platí pro silikon, který má tendenci den za dnem černat a tvoří velmi tmavé halo.

Uvažovat o tom, že se jedná o důležitý nástroj, který se používá na sanitární keramiku a vodovodní baterie. Povrchy jsou tak chráněny před infiltrací vody, takže nevzniká nepříjemný dominový efekt.

Pak je tu prach , jeden z největších problémů vzhledem k tomu, že číhá na rozích a površích každou minutu. Je důležité čistit prostory každý den a snažit se zachovat oblasti jednoduchými gesty.

Vyčistěte koupelnu

Kvůli všem těmto faktorům a důvodům se musíme potýkat se špinavým prostředím, které je třeba den co den dezinfikovat a čistit. Ale jak na to? Metoda používaná v hotelu pomáhá a dostává se do práce, aby se koupelna, ložnice a kuchyně za pár minut leskly.

Vyčistěte celý dům za pouhých 30 minut

Nástroje, jak rychle uklidit dům, jsou dezinfekční prostředky, saponáty, čisté utěrky z mikrovlákna, čističe skla a nábytku a také na toaletu s rukavicemi na ochranu pokožky rukou.

Začíná z místnosti, odstraňuje špinavé povlečení a stříká sprej na dezinfekci matrace. Ihned poté se z povrchů odstraní prach a zrcadla se vyčistí. Po vysátí celého povrchu můžete položit čisté prostěradlo a vrátit předměty na jejich místo.

Přesuneme se do koupelny, nejprve se sprchou nebo vanou, pak umyvadlem a až nakonec toaletou. Při čištění nalijte do záchodu saponát, který co nejlépe odvápní a vyčistí povrch, abyste mohli za pár minut jednat spláchnutím záchodu.

Ihned poté dobře opláchněte a osušte, abyste odstranili případné zbytky vodního kamene. Totéž platí o kuchyni, bouchání koberců a vysávání povrchů. Poté přejdeme k odstranění prachu z polic a kompletní dezinfekci.