Vyrobte si krásné květiny pomocí jednoduchých plastových lžiček, budete moci vytvořit velmi sugestivní dekorativní předměty. Zde je přesný postup, jak získat v tomto smyslu překvapivé výsledky.

K provádění malých kreativních prací někdy potřebujete chuť zapojit se a trochu praktičnosti. V některých případech lze ve skutečnosti získat krásné výtvory pomocí malých každodenních předmětů přítomných v domě. Vzniknou velmi pěkné objekty s využitím objektů původně používaných k jiným účelům.

To je případ kreativních předmětů ve tvaru květiny, které lze vyrobit pomocí několika plastových lžiček a dalších prvků, které jsou snadno přítomné ve vaší domácnosti.

Velmi často jsou tyto výtvory opravdu velmi jednoduché na uvedení do praxe. Využít tedy budete moci i pomoc svých malých dětí. Budou se podílet na tvorbě těchto předmětů a stráví s vámi mnoho chvil nadšení a radosti.

Pojďme zjistit, jak vytvořit sugestivní květiny , jednoduše začněte s několika plastovými lžičkami ve vaší kuchyni. Pojďme se společně podívat na postup získání těchto dekorací a další prvky, které budete potřebovat k tomu, abyste operaci co nejlépe provedli. Zde je vše, co potřebujete vědět.

Vyrobte krásné květiny pomocí plastových lžiček: zde je návod, jak na to

Co se týče barvy květů, hodně bude záležet na vašem estetickém vkusu. Můžete se rozhodnout pro bílé nebo barevné lžičky . Pokud nemáte barvu, která se vám líbí, můžete přemýšlet i o malování lžic fixem nebo jinými dekorativními metodami.

Plastové lžíce

Chcete-li vyrobit například růži, můžete použít pár lžiček červené. Pokud toužíte po dekoračním předmětu ve tvaru bílého tulipánu , bude však vhodné pořídit si lžičky této barvy. Volba objektu, který má být vytvořen, je zcela svobodná. Řekněme, že chcete získat bílé tulipány.

První věc, kterou musíte udělat, je získat nějaké bílé lžičky . Na každou květinu jich budete potřebovat 6. V tuto chvíli budete muset lžičky zlomit, protože k realizaci bílého tulipánu budete potřebovat pouze poslední část plastové lžičky , která se používá – aby bylo jasno – sbírat jídlo z misky. Rukojeť na druhou stranu nebudete potřebovat.

Jak v tomto bodě postupovat? Vyrobte si krásné okrasné květiny během několika minut pomocí těchto jednoduchých kroků . Pojďme společně zjistit vše, co je potřeba vědět.

Řízení

Pro usnadnění a urychlení všech operací budete muset použít tavnou lepicí pistoli . Tento předmět vám umožní jednoduchým a praktickým způsobem slepit konce každé lžičky k sobě . Jakmile přilepíte čajové lžičky, abyste vytvořili tulipán, budete muset vzít drát a omotat kolem něj bílou flanelovou látku.

Kreativní práce květinové lžičky

Buďte velmi opatrní, abyste žádnou část drátu nenechali “volnou”. V tomto okamžiku můžete také zabalit další tloušťku zeleného flanelu , abyste vytvořili stonek květiny . V závěrečné části tedy můžete bílými lžičkami slepit dříve vyrobený bílý tulipán.

Stále se zeleným flanelovým materiálem nyní můžete jeho část ustřihnout ve tvaru květiny a přilepit pod tulipán. Získáte kreativní objekt , který opravdu udělá krásný dojem, kamkoli jej budete chtít umístit. Tyto malé a jednoduché předměty vyrobené ručně mohou pomoci dodat příjemný vzhled mnoha místnostem ve vašem domě!