To, co dokážete, když vyžehlíte plastovou láhev, vám vybuchne a vám hned taky. Zde je další způsob, jak recyklovat mnoho lahví, všechny kroky níže.

Spotřeba plastových lahví je bohužel velmi častým problémem . Většina z nich končí v odpadcích, a proto bychom se před jejich vyhozením měli vždy zamyslet nad tím, zda je bylo možné recyklovat. Nezapomeňte je však vždy hodit do správného kontejneru, aby mohly být recyklovány.

Říkali jsme však, že je lze znovu použít tím, že jim dáme druhý život . Ve skutečnosti je potřeba velmi málo a je potřeba jen hodně, ale hodně fantazie a vynalézavosti. Většinu času, kdy zahájíte recyklační projekt, nemusíte nic kupovat az tohoto důvodu je to tvorba s nulovými náklady.

plastové lahve

Ve skutečnosti se nyní podíváme, jak znovu použít plastové lahve k vytvoření předmětu, který by se mohl hodit zejména na dovolené. Nebudete potřebovat mnoho produktů a většinu z nich už budete mít doma v zásuvkách ponořených v čemkoli. Čtěte dále a objevte tento projekt, kde žehlíte plastovou láhev.

Vyžehlit láhev – vyjde krásná taška

Jak jsme řekli, můžeme recyklovat plastové lahve a nyní se podíváme, jak vytvořit tento krásný projekt. Nejprve budete potřebovat asi jednu nebo dvě plastové lahve. Začněte tím, že ho oříznete pomocí vykrajovátka. Budete muset řezat plastové kruhy vysoké asi jeden palec .

Budete si jich muset vyrobit několik a pak budete muset sehnat žehličku. Začněte vyžehlením láhve . V zásadě budete muset vyžehlit pruh, který jste vystřihli dříve, dokud nezískáte kompaktní kruh ze silnějšího plastu. Abyste mohli realizovat tento projekt, budete jich muset udělat celkem 21.

vyžehlit láhev

Pak vezměte nitě z rafie nebo barevné vlny, jak chcete, a začněte získaná pevná plastová kolečka oblepovat uzly, dokud nebude pokryt celý obvod . Pro zpřesnění práce se asi 10/15 uzlů přesune na opačnou stranu, aby se vytvořily křížící se hry mezi různými vlákny ve středu kruhu. 2 fauly bez překročení drátu.

Pokračujte až do konce. Teď už stačí jen spojit různé kruhy dohromady. Měli bychom udělat tašku . Poté spojte 6 kruhů, 3 na délku a 2 na výšku. Poté přidejte další kruh do středu a vytvořte rukojeť. Udělejte to samé, protože to budou dvě nejdelší strany tašky.

sáček s plastovými lahvemi

Nyní budete muset udělat spodní a krátké strany. Pro spodní část spojte 3 kruhy a poté je umístěte svisle k bočním a upevněte je. To samé udělejte se stranami, v tomto případě budete potřebovat pouze 2 kruhy. Nyní budete muset vytvořit vnitřní obložení .

Takže vezměte kus plátna, nebo jakoukoli látku, kterou máte a máte rádi, a udělejte si jakousi tašku. Nahoře vložte stahovací šňůrku nebo zip, abyste mohli tašku zavřít a poté ji jednoduše vložte do tašky. Zde máte během chvilky plážovou tašku na dovolenou s recyklovanými předměty .