Pojďme zjistit, co se stane, když smícháte teplou vodu s mastkem. K čemu bude toto řešení, které lze snadno a rychle vytvořit, užitečné doma.

Mastek je běžně používaný kosmetický přípravek, ideální pro osobní péči o tělo Je to jednoduchý, velmi jemný bílý prášek. Z čeho se skládá? Z kyseliny borité a minerálu zvaného mastek. Tyto dva produkty dohromady tvoří ideální “ingredience” pro dětskou hygienu a pro péči o tělo po sprše nebo koupeli.

Kyselina boritá skutečně zabraňuje zarudnutí pokožky a jakémukoli podráždění. Mastek je minerál, který zabraňuje tvorbě potu , protože bude mít široké absorpční a antiperspirační vlastnosti a vlastnosti. Po použití mastku bude pokožka jemnější a také neuvěřitelně provoněná.

Termín mastek se vztahuje k tomuto produktu, který je ve skutečnosti registrovanou ochrannou známkou. Pro zjednodušení však dnes mnozí tento výrobek pro hygienu pokožky označují pojmem mastek.

V tomto článku zjistíme, proč je důležité smíchat dvě čajové lžičky tohoto bílého prášku v nádobě s teplou vodou . Výsledek vás pozitivně překvapí a bez implementace tohoto postupu se již neobejdete. Zde je vše, co o něm potřebujete vědět.

Mastek a teplá voda: k tomu slouží kombinace těchto prvků

Všichni máme doma zrcadla . Čištění oken , bez ohledu na to, zda se jedná o okna, balkony nebo zrcadla v koupelně, je zásadní. To vše pro dotek hygieny domu a také pro čistě estetickou záležitost.

Mastek

Ve skutečnosti bude špatné, když se budete muset vypořádat se špinavým, skvrnitým nebo pruhovaným sklem a zrcadly. Na trhu jsou různé saponáty a specifické přípravky na čištění skla. Pokud však chcete vytvořit domácí řešení, pak vám v tomto článku ukážeme, jak ušetřit peníze tím, že se vyhnete nákupu těchto produktů v obchodě.

Navíc metoda, kterou vám ukážeme, vám zaručí výjimečné hygienické výsledky. A to vše při sebemenší námaze. Ve skutečnosti postačí úplně normální „ingredience“ přítomné v každé domácnosti. Máme na mysli vodu a mastek .

Bude vhodné ohřát vodu a použít asi dvě velké lžíce notoricky známého bílého prášku, který se obvykle používá k hygieně pokožky. Jste připraveni objevit proces použití těchto dvou prvků pro ideální čištění zrcadel ? Zde je vše, co potřebujete vědět.

Zrcadla vždy dokonale čistá: to je správný postup

Čištění oken a zrcadel v domácnosti je zásadní jak z hygienického, tak z čistě estetického hlediska. Zejména zrcadla jsou velmi aktuálním kusem nábytku v naprosté většině domácností. Zde je návod, jak tyto prvky nejlépe dezinfikovat a vyčistit.

Čištění zrcadel

Zrcadla mají tendenci se velmi snadno obarvit a zanechávat na nich svatozáře a nepříjemné „pruhy“. Proto bude nezbytné zajistit neustálé čištění těchto prvků . Pokud se chcete vyhnout nakupování drahých čisticích prostředků do obchodu, zde je nejlepší řešení pro čištění zrcadel a skla.

Vše, co musíte udělat, je získat trochu mastku a dát dvě polévkové lžíce tohoto bílého prášku do nádoby obsahující asi 700 mililitrů teplé vody .

Teplá voda urychlí proces rozpouštění mastku uvnitř nádoby. V tuto chvíli vše, co musíte udělat, je míchat roztok, dokud se mastek zcela nerozpustí ve vodě.

Vezměte čistou utěrku z mikrovlákna a ponořte ji do roztoku vody a mastku. Stiskněte ho a použijte na zrcadlo k dezinfekci. Při čištění bude důležité postupovat s vodorovnými pohyby hadříkem vždy od středu.

Po dokončení všech kroků stačí osušit dalším čistým hadříkem. Všimnete si, jak bude sklo zcela čisté a bez předchozích skvrn a šmouh. Jednoduché, ekonomické, dostupné a jistě efektivní řešení.