Pouze 3 přísady k likvidaci molice, mšic a šupin, které se vyskytují přímo v kuchyni.

Pokud je rostlina napadena molicemi , šupinkami a mšicemi, je třeba okamžitě zasáhnout. Tajemství je ve 3 hlavních složkách, které mohou být skutečnou alternativou k chemikáliím bohatým na konzervační látky. Ve většině případů jsou rostliny vystaveny napadení parazity tohoto typu, proto odborníci prozrazují malé tajemství, aby mohli rostliny rychle a cíleně zachránit. Jaké jsou tyto přísady a jak se používají?

Rostlinní paraziti, jak s nimi bojovat?

Rostlinných parazitů může být mnoho a ve většině případů se usazují na listech nebo kmeni. Jsou tu molice, šupináč a pak mšice.

Poslední jmenovaní jsou černý hmyz s měkkým tělem a potravou, která pochází z mízy rostlin. Není pro ně nic lepšího k růstu a rozmnožování.

Rostlina s mšicemi

Jejich hlavním cílem je odebrat veškerou mízu, kterou najdou v rostlině , dokud není zcela oslabena, což vede k jisté smrti. Dále se mšice, podobně jako molice, rychle množí. Musíte být opatrní a zachytit je, dokud nebude přehrávání zablokováno.

Bez ohledu na typ rostlinného parazita není jeho identifikace nikdy snadná, protože velikost je minimální .

3 přísady k odstranění nebezpečných rostlinných parazitů

Zkušení školkaři dobře znají rizika, která mohou být spojena s přímým napadením rostlinnými parazity. Existují však metody, které lze zvážit, jak jim zcela čelit. Není nutné používat chemické přípravky s konzervačními látkami, které jsou škodlivé pro životní prostředí – a pro rostlinu samotnou – ale soubor přísad. Produkt pro kutily proti rostlinným parazitům se skládá z těchto 3 složek a dalších, které zvyšují jeho účinnost:

  • prací prášek;
  • Bílý vinný ocet;
  • Skořice nebo tyčinka na strouhání;
  • 3 litry přírodní vody.
Přísady proti parazitům

V tomto okamžiku se budou muset všechny složky setkat, aby vytvořily jedinou látku, aby se odstranily všechny druhy rostlinných parazitů .

Do nádoby se třemi litry vody přidejte tři lžíce pracího prostředku, sklenici bílého vinného octa a poté 3 lžíce mleté ​​skořice . Pokud chcete, můžete přidat jedlou sodu a rozmarýn, abyste zlepšili složení.

Jakmile jej získáte, můžete působit dvěma způsoby, nastříkat látku přímo na listy pomocí lahvičky s rozprašovačem nebo je potřít vatou namočenou v této látce.

3 přísady pro rostliny

Vždy jednejte s maximální opatrností, abyste rostliny zachovali. Máte-li pochybnosti, požádejte o radu svého odborného školkaře. Opakujte operaci jednou týdně , dokud se rostlina nevrátí do původního tvaru.