Abyste zajistili, že naše orchidej vytvoří svěží květy během několika hodin, stačí jí dát tuto přísadu. Tady je který.

přísada pro orchidej

Od pradávna jsme v našich domovech vždy zdobili pokoje nebo zahrady přítomností květin a rostlin a některé z nich jsou velmi důležité.

Ve skutečnosti, zejména v palácích nejvýznamnějších králů světa, byly některé druhy významných tropických rostlin a květin z exotických destinací, které dosahovaly nedozírné hodnoty a všichni je záviděli.

Orchidej: zde je ingredience pro bohaté květy v krátké době

Není náhoda, že existuje přísloví „ sousedova tráva je vždy zelenější“ , což znamená, že když vidíme ostatní, vždy si budeme myslet, že mají větší štěstí než my, ale také proto, že existují lidé, kteří se o rostliny lépe starají a respektují je. stejně jako my.

Co kdybychom místo toho byli tolik závistivými sousedy? Je však třeba říci, že ne každý má zelený palec a proto je na trhu mnoho rostlin, které nevyžadují určitá ošetření.

Orchidej: zde je užitečná přísada pro bujné květy

Některé z nich jsou sukulentní rostliny , které jsou také užitečné pro překonání problému vlhkosti v našich místnostech, protože mají tendenci zadržovat špatný vzduch a uvolňovat dobrý vzduch.

To je možné díky fotosyntéze chlorofylu a výměně kyslíku a oxidu uhličitého , kterou naši stálezelení přátelé dokážou, a proto o ně musíme vždy pečovat.

Kromě toho jsou užitečné pro ekosystém, zvláště když tam jsou květiny, protože pomáhají opylujícímu hmyzu sát nektar nezbytný pro jejich práci, aby ochránili planetu.

Tajemství školkaře

V našich domovech je mnoho rostlin, ale podle odhadů jsou nejprodávanější orchideje, které byly vždy považovány za elegantní rostliny a jejich květy každého fascinují.

Můžete najít mnoho druhů a barev, ale ne každý ví, že existuje účinný způsob, jak zajistit, aby květiny kvetly rychle a bohatě, aniž by hrozilo, že rychle uvadnou.

K tomu stačí nakrmit naši orchidej ingrediencí, která nás nikdy nenapadne a která se nachází na stolech všech Italů, i když je to produkt netypický pro náš poloostrov, ale který jsme si vyrobili vlastní.

Orchidej: zde je užitečná přísada pro bujné květy

Řeč je o banánu. Sušením jeho kůry v troubě na 200 stupňů nebo na radiátoru počkáme až ztuhne a nasekáme v mixéru a po získání prášku spojíme s trochou vody.

Poté ji scedíme v cedníku a budeme mít tekutinu , která bude fungovat jako hnojivo pro naše orchideje , a jakmile naše rostliny nakrmíme touto sloučeninou, uvidíme, co se stane.

Naše orchideje budou mít za chvíli krásné květy a to je možné díky draslíku a dalším prvkům uvnitř banánu a zejména jeho slupce.