S pouhými 2 ingrediencemi váš dům nepřestane vonět ani na vteřinu: vyzkoušejte tuto konkrétní metodu hned.

sklenice s kořením

Ve světě, jako je ten současný, je nyní všechno moderní a technologické , ve skutečnosti se často uchylujeme k typu nepřírodního produktu, abychom provoněli dům. Stejnou chybu dělá každý typ produktu, který si koupíte, aniž byste přemýšleli o jejich zcela chemickém a nezdravém složení. Odborníci na čištění chtěli experimentovat s některými metodami a odhalit tajemství, protože s pouhými 2 přísadami můžete mít vynikající parfém za nízkou cenu.

Jak, aby náš dům vždy voněl

Větrání a úklid domu je důležité, stejně jako používání výhradně přírodních produktů, aby byly pokoje dokonale provoněné. Osobní vkus je důležitý, ale používání chemických parfémů se absolutně nedoporučuje.

Abyste neznečišťovali životní prostředí a neutratili majlant, mohou pomoci esenciální oleje. Ve skutečnosti stačí jen pár kapek v vatovém tamponu, aby se po celém domě uvolnila lahodná vůně.

voňavý dům

Doporučuje se upřednostňovat citrusové nebo jemné tóny, vyhýbat se silným tónům, které by mohly být silné a nepříjemné.

To není vše, kdo miluje vůni kávy , nechá si aroma jen tak projít po domě při její přípravě. Nebo umístěním zrnek do jutových sáčků si můžete tento fantastický parfém užívat po dlouhou dobu.

Pro ty, kteří milují silné tóny, je kadidlo přírodním parfémem, stejně jako svíčky s různými vůněmi. Pokud chcete dlouhotrvající a dobrý parfém, odborníci připravili tuto vynikající směs ingrediencí k okamžitému vyzkoušení.

2 přísady: expertní metoda

Sloučením několika ingrediencí můžete vytvořit něco lahodného pro váš domov, s parfumérem, který vám pomůže udělat místnosti svěží a s osobní vůní. Tento přírodní parfém, ideální pro každé roční období, působí také jako přírodní repelent.

Složky jsou:

  • hrubá sůl;
hrubá sůl pro dům
  • Půl šálku aviváže;
  • Alkohol 1 polévková lžíce;
  • Hrst hřebíčku podle chuti;
  • Nádoba nejlépe ve skle.

Příprava tohoto přírodního parfému je snadná, v podstatě bude stačit všechny ingredience slít dohromady ve skleněné misce. Začneme hrubou solí a poté přidáme změkčovač, vše promícháme a poté přidáme alkohol. Znovu míchejte po dobu 15 minut nebo v každém případě, dokud nezískáte homogenní směs.

Přidejte trochu hřebíčku  a promíchejte, zbylý hřebíček pak položte na povrch vytvořené hmoty.

hřebíček

Přírodní parfém byl právě vytvořen se sadou ingrediencí, které dělají rozdíl. Sůl skvěle pohlcuje vlhkost a nepříjemné pachy, aviváž zase nádherně provoní celý dům. Hřebíček učiní parfémáře aktivním minimálně týden.

Jednou týdně je ve skutečnosti nutné změnit parfuméra tak, že jej znovu vytvoříte, jak je zvýrazněno výše.