Domácí herbicid, s tímto řešením utratíte méně než 50 centů. Můžete ho připravit pouze z těchto surovin. Jste připraveni odhalit tajemství, které zachrání vaši zahradu?

Herbicid

S tímto řešením si můžete vyrobit domácí herbicid za velmi málo peněz: s méně než 50 centy se můžete rozloučit s plevelem .

Herbicid: co to je a k čemu slouží

Herbicid , také známý jako herbicid , je obecně chemický produkt, který má jeden cíl: zničit nežádoucí plevel a plevel . Je to super silný pesticid.

Umělý herbicid

Existují dvě kategorie: selektivní a neselektivní . Selektivní herbicidy se zaměřují na konkrétní typ rostlin a likvidují nežádoucí plevele, aniž by napadaly jiné plodiny.

Ty neselektivní naopak ničí velkou kategorii rostlin . Často se používají na dálnicích nebo dokonce v průmyslových oblastech. Je důležité vědět, že umělé nebo chemické herbicidy představují vážné riziko pro životní prostředí, ale nejen pro něj, ale i pro zvířata a lidi.

Mezi nejnebezpečnější patří herbicidy, které obsahují glyfosát , což je podle Světové zdravotnické organizace chemická látka, která znečišťuje půdu a vodu a poškozuje také biologickou rozmanitost.

Jak tento problém vyřešit? Mohli byste vytvořit přírodní a především velmi levný herbicid : s méně než 50 centy se můžete rozloučit s otravným plevelem.

Přírodní herbicid, který zachrání vaši zahradu

Také se potýkáte s problémem perzistentních plevelů ? Ode dneška se vše mění. S tímto přírodním a ekonomickým herbicidem , protože vás bude stát méně než 0,50 €, budete moci dát nový život své zahradě a také zachránit své rostliny.

Herbicid

Jste připraveni zjistit, jak to udělat? Pojďme tedy okamžitě pryč. K vytvoření našeho přírodního herbicidu budete potřebovat kuchyňskou sůl , tedy klasickou jodizovanou sůl (budete potřebovat 200 g).

Nyní přidejte trochu vody, abyste zakryli sůl a vše promíchejte . V tomto okamžiku vezměte průhlednou plastovou láhev , nejlépe 2 litrovou, a nalijte do ní svůj roztok pomocí nálevky.

Další důležitý krok: do této směsi musíte přidat 200 ml prostředku na mytí nádobí a nakonec lžíci jedlé sody . Nalijte do láhve více vody a nasaďte víčko zpět.

Pomocí řezačky nebo špičatého nástroje udělejte do čepice otvory: tímto krokem bude snazší odměřovat vodu. To je vše, váš prostředek na hubení plevele je připraven. Aplikujte na 3 nebo 5 dní na plevel a uvidíte, že bleskově zmizí.

Jak vidíte, pomocí tohoto jednoduchého triku se můžete zbavit plevele tím, že si vyrobíte přírodní produkt a utratíte velmi málo . Když si to spočítáte, výroba tohoto hubiče plevele vás bude stát méně než 50 centů .

Už jste viděli, jak můžete s trochou vynalézavosti najít alternativní řešení k používání chemikálií ? Existují i ​​další přírodní metody, kterými se můžete rozloučit s plevelem.

Pořiďte si například klasickou kuchyňskou sůl , nasypte dvě polévkové lžíce do horké vody a přidejte trochu přírodního tekutého mýdla . Nalijte přípravek do rozprašovače a nastříkejte jej na plevel: tímto způsobem také dosáhnete svého cíle.

Proto několik jednoduchých přírodních ingrediencí může vyřešit problém , který se obvykle řeší pomocí chemických pesticidů a znečišťujících látek . Myslíme nejen na sebe, ale i na ochranu životního prostředí.

Věděli jste o tomto triku? Obvykle jej používají ti nejzkušenější a zahradníci. Ode dneška však bude toto řešení dostupné i vám. Zahoďte chemikálie a znečišťující látky a začněte vytvářet svůj vlastní přírodní herbicid během chvilky a především za velmi nízkou cenu.

Přírodní herbicid