Zde je návod, jak připravit repelent proti švábům a švábům. Stačí pár lžic nasypat na podlahu a zaženete je.

ocet v kbelíku

Vyčistěte podlahu tímto způsobem a trvale odstraníte šváby a šváby z vašeho domova.

Švábi a švábi, protože vstupují do domu

Jaro už přišlo a léto se blíží. Se začátkem těchto krásných ročních období však přilétá i hmyz a začíná nekontrolovaně pronikat do našich domovů.

Jak jsou dny teplejší, přibližují se švábi a švábi. Proč ale v létě napadají naše domovy? Ve skutečnosti je tento hmyz aktivní po celý rok.

Švábi, protože vstupují do domu

Mezi březnem a dubnem se však většina jejich vajíček líhne , a proto jsou během jara a léta zvláště aktivní. Pohybují se po městě a v nejvlhčích a nejteplejších oblastech a hledají něco, čím by se mohli živit.

Často tento hmyz najdeme v odpadcích nebo vycházejících z odtoků sprch, toalet, bidetů a umyvadel. Někdy je opravdu těžké zabránit jim v invazi do našich domovů, i když se můžeme chránit zavedením některých opatření do praxe.

Nejprve musíme uzavřít jakýkoli průchod z vodovodního systému do našeho domu a poté odstranit zbytky jídla. Pokaždé, když vaříme, měli bychom okamžitě uklidit a nemůžeme si dovolit nechat tašku plnou zbytků jídla v koši.

Naštěstí však existuje lék, o kterém jsme si jisti, že bude proti tomuto hmyzu účinný. Je to přírodní repelent .

Ocetový repelent proti švábům

Dnes vám nabízíme neuvěřitelné řešení, které působí proti různým druhům hmyzu, zejména pak proti švábům a švábům. Jde o octový repelent proti švábům, který si můžete vyrobit přímo doma.

Výhodou tohoto insekticidu je, že na jeho přípravu utratíte velmi málo centů . Zapomeňte tedy na utrácení spousty peněz za nákup účinných, ale drahých chemikálií.

Další výhoda souvisí se znečištěním. Tento repelent se skládá pouze z přírodních složek, které neznečišťují. Navíc je zdravotně nezávadný jako mnohé z insekticidů, které obsahují chemikálie, které jsou někdy i pro člověka nebezpečné.

octový repelent proti švábům

Co musíte udělat, je zajít do své spíže a hledat láhev octa, kterou už určitě máte doma. Nalijte několik polévkových lžic této tekutiny do umyvadla, kam také nalijte vodu . Poté můžete nalít pár kapek oblíbeného esenciálního oleje.

Také doporučujeme přidat několik kapek přírodního čističe podlah, pokud si myslíte, že vaše povrchy vyžadují více péče. Pokud ne, stačily by pouze suroviny, které jsme uvedli.

Ponořte  mop do nádoby a pokračujte omytím povrchu. Švábi a švábi netolerují vůni octa a budou mít tendenci se vzdálit z míst, kam jste ho nalili.

Právě z tohoto důvodu doporučujeme používat tuto surovinu tak často, jak jen můžete a v každém koutě vašeho domova.