Jak odstranit olejové skvrny z ubrusu? Zde je ingredience, která zachrání váš ubrus: je to ingredience, která dokáže vše absorbovat a dodat lesk, vůni a čistotu vašim utěrkám a dalším.

Jak odstranit olejové skvrny z ubrusu

Pokud i vy máte ubrus pokrytý olejovými skvrnami , nebojte se. Máme řešení , které je pro vás to pravé. Musíte získat tuto přísadu , která je schopna absorbovat i to nejodolnější koření ze všech během několika minut.

Mořené ubrusy, jak je čistit přírodními přísadami

Ubrusy jsou nejlepšími spojenci našeho stolu. Všichni je používáme kvůli pohodlí a čistotě , ale kolikrát se vám stalo, že jste je potřísnili politím vínem nebo kapáním oleje ?

Mořený ubrus

Všichni víme, jak úporné se tyto skvrny nakonec stávají natolik, že ani deset vyprání v našem oblíbeném spotřebiči, pračce , nám nepřijde vhod. Skvrny z ubrusu jistě odstraníte pomocí někdy drahých, ale i chemických přípravků, které vám však nezaručí 100% efekt.

Kdybychom vám řekli, že existuje přírodní složka , která dokáže vyřešit problém odolných skvrn , věřili byste tomu? Zde je návod, jak se můžete zbavit například olejových skvrn z ubrusu jednoduše použitím tohoto produktu, který je schopen absorbovat vše.

Olejové skvrny z ubrusu, pouze tímto způsobem je můžete odstranit: zde je přísada, která vše absorbuje

Pokud i vy musíte své oblíbené ubrusy mnohokrát vyhodit, protože jsou nenávratně potřísněné , vězte, že ode dneška už to dělat nebudete. Nabízíme vám řešení, které ušetří vaše ubrusy.

Musíte získat přísadu , která dokáže absorbovat vše, dokonce i zbavit se olejových skvrn . Jste zvědaví, o čem mluvíme? Dotyčnou přísadou je bílý vinný ocet.

Ocet k odstranění olejových skvrn z ubrusu

No ano, tato přírodní složka , která má dezinfekční, detergentní a odstraňovače skvrn, se vám bude hodit k odstranění olejových skvrn z ubrusu jednoduchým provedením těchto kroků.

První věc, kterou musíte udělat, je naplnit poměrně velkou nádobu vodou pokojové teploty . Poté přidejte 250 ml sklenice bílého vinného octa a ponořte potřísněný ubrus do roztoku a nechte ho čtyři hodiny máčet.

Čas od času protřete ubrus štětcem nebo jednoduše technikou tření. Po této době namáčení ubrus ručně opláchněte teplou vodou . Případně proveďte rychlé praní v pračce a ujistěte se, že jste vybrali správný program v závislosti na látce.

Poté nechte uschnout na slunci a uvidíte, že po dokončení procesu sušení už na vašem ubrusu nebudou žádné skvrny . Existují však i jiné prostředky , jak olejové skvrny z ubrusu odstranit.

Můžete si například připravit recept s pracím mýdlem a teplou vodou . V tomto případě budete muset ubrus vždy namáčet ve velké nádobě přidáním tekutého marseillského mýdla nebo ještě lépe přírodního .

Nechte alespoň tři hodiny a poté ubrus vymáchejte v pračce: uvidíte, že i v tomto případě máte problém s odolnými skvrnami vyřešený . Věděli jste, že i šampon se může hodit k odstranění skvrn z vašeho ubrusu?

Na skvrnu nasypte uzávěr a nechte přípravek 10 minut působit , poté ubrus otřete a opláchněte. Další ingrediencí, kterou doporučujeme získat a mít ji doma pro případ nouze v domácnosti, je glycerin.

Tento přípravek, pokud se nanese nejen na skvrny od oleje, ale i od vína, dokáže vašim ubrusům vrátit čistotu a lesk . Sůl je také přírodní přísada, kterou můžete použít k odstranění olejových skvrn z ubrusů , zvláště v kombinaci s trochou bílého mýdla.

Vyzkoušejte tyto techniky a uvidíte, že výsledky jsou zaručeny . Konečně se můžete rozloučit s jakýmikoli odolnými skvrnami jednoduše použitím přísad, které máte ve spíži.