Jak opravit knoflíky na džínách: co potřebujete vědět, abyste to udělali rychle. Budete potřebovat jehlu. Zde jsou přesné pokyny, které je třeba dodržovat, aby byl výsledek dobrý.

Tlačítko opravy z džínů

Často se přistihneme, že máme džíny k opravě nebo knoflík k opětovnému připevnění. Operace, která se může stát velmi jednoduchou provedením několika jednoduchých kroků a návrhů. Zde je návod. Pokud chcete knoflíčky džínů efektně zafixovat, pak stačí postupovat podle návodu níže. Budete mít skvělý výsledek!

Jak opravit knoflíky na džínách: první detaily

Jak již bylo zmíněno, můžeme se odkázat na velmi rychlou metodu opravy knoflíků na našich džínách. Metoda, kterou poznáme zakrátko a do nejmenších detailů, která nám umožní běžet do úkrytu.

Ve skutečnosti se může stát, že se s tímto problémem potýkáte a nevíte, co dělat: díky této metodě budete vědět, co dělat a především co použít.

Džíny , jak víme, jsou jedním z nejodolnějších modelů kalhot mezi těmi, které existují v globálním komerčním sektoru.

Džíny

Ve skutečnosti lze džíny nosit mnoho let, aniž by byly jakkoli ovlivněny zjevnými známkami opotřebení způsobenými časem.

Jedním z aspektů džínů, které by se mohly změnit, je jejich tón . Barva totiž může v průběhu let postupně vyblednout.

Ale to je menší aspekt, vezmeme-li v úvahu, že to dodává vašim džínům zvláštní kouzlo.

Tento typ kalhot používá mnoho lidí, protože je považují za extrémně praktické, pohodlné a všestranné a vypadají skvěle spojené s různými styly.

Jedna věc na džínách, kterou bude možná třeba časem vyměnit nebo opravit, je doplněk k džínám, jmenovitě knoflík .

Je důležité zdůraznit, že knoflíky, které se u tohoto typu kalhot používají, jsou mnohem odolnější ve srovnání s modely, které jsou zvoleny pro jejich aplikaci na jiné kategorie kalhot.

Může se ale stát, že to, co je drží pevné a připevněné k džínám, se může v průběhu let zhoršit. A právě kvůli tomu se může stát, že budete muset vyměnit nebo opravit knoflík na džínách .

Pokud to nechcete měnit, ale chcete znovu připojit to, co již máte, pak existuje spolehlivá metoda, kterou můžete uvést do praxe. Uvidíte, jaký bude výsledek!

Jak opravit knoflíky na džínách: zde je to, co potřebujete

Když se uvolní knoflík na džínách a nejste v tomto druhu opravy příliš praktičtí, můžete se řídit několika jednoduchými tipy, které vám pomohou dosáhnout vynikajícího výsledku absolutně rychle.

Knoflík

Mnoho lidí jej nedokáže znovu připevnit tak, aby vydrželo co nejdéle. Je třeba mít na paměti, že tkanina džínů je obecně silnější a tužší než tkanina jiných typů kalhot.

Takže zatímco na posledně jmenované je určitě snazší přišít knoflík způsobem, který vám umožní udržet je pevně přichycené, na džínách, když jdete šít, není vždy možné, aby zůstaly připevněné dlouho.

Proto je nezbytné naučit se používat vhodné řešení pro tento typ vazby, aby se předešlo opětovnému spadnutí knoflíku po poměrně krátké době.

Pokud jde o opravu roztrženého knoflíku, v několika krocích tedy budete moci rychle opravit knoflíky na džínách pomocí jednoduché jehly .

Jak opravit knoflík na džínách

Nejprve budete potřebovat kus džínové látky v kruhovém formátu, který umístíte pod knoflík, který jste sundali z džín. S odkazem na knoflík bude nutné jej umístit do centrální vnitřní části kusu džínové látky V tomto okamžiku budeme postupovat tak, že tlačítko držíme palcem stále ve středu látky, abychom jej při začátku používání jehly a nitě nerozhýbali .

Jehla a nit

S těmito posledními dvěma prostředky začnete šít po celém obvodu knoflíku a vždy mu zabráníte v pohybu díky tlaku, který na něj budete vyvíjet prstem.

Šev , který se chystáte provést kruhovým způsobem kolem knoflíku, bude využit, po dokončení této operace jej utáhněte jehlou nad knoflíkem.

Ve skutečnosti poté, co dokončíte našití tohoto kruhu nití kolem knoflíku, zatažením jehly směrem k sobě budete moci postupně utáhnout džínovinu kolem knoflíku uprostřed.

V tomto okamžiku bude knoflík zcela zakryt kouskem džínů, které budou mít tvar malého sáčku, který knoflík obklopuje .

Další kroky ke zvážení

Nyní budete pokračovat v několika závitech nitě kolem spodní části látky, která skrývá knoflík, a pak uvažte uzel, abyste udrželi uzávěr získaný bavlnou pevně pod zakrytým knoflíkem.

Opravte tlačítko

Následující fáze spočívá ve vložení získaného sáčku dovnitř knoflíkové dírky džínů shora tak, aby knoflík zůstal zakrytý na vnější straně knoflíkové dírky.

Poté budete moci rozšířit horní část tašky zasunutou do knoflíkové dírky, abyste měli možnost ji pevně přišít na vnitřní stranu džínů.

Jedná se o velmi účinný způsob, jak zabránit opětovnému uvolnění tlačítka krátce po opravě.

Metoda, která vám může pomoci napravit škody a to opravdu účinným a zároveň jednoduchým způsobem.

Zde se proto můžete odkázat na to, co bylo řečeno v tomto článku, abyste se vyhnuli problémům, které obvykle způsobují džíny a knoflíky, které se často sundávají. Tlačítka, která lze takto opravit, na které jste možná dlouho čekali.