Pro pleť bez vrásek by se tato metoda měla provádět každý večer, i když je vám více než 70 let: snadné a zábavné.

roztok proti vráskám

Jak mít pleť bez vrásek i po sedmdesátce? V průběhu času se kolagen a elastin již nevyvíjejí a vedou ke stárnutí pokožky. Vzhledem k tomu, že se jedná o přirozený jev, který se týká každého, existují složky, které mohou zpomalit stárnutí . Wellness profesionálové odhalují tajemství, jak vytvořit látku pro kutily pouze z přírodních ingrediencí.

Pleť bez vrásek: ingredience pro DIY přírodní produkt

V přírodě jsou některé složky bohaté na antioxidanty a kolagen. Jejich vlastnosti jsou optimální pro rozvoj elastinu a ještě mladší pleť i ve vyšším věku. Obličej, stejně jako pokožka těla, by měla být průběžně vyživována a hydratována, aby se zabránilo přirozenému stárnutí tkání.

Hlavní složky tohoto přírodního produktu jsou:

  • 2 okurky;
  • 4 bobkové listy;
  • 1 hrst květů heřmánku nebo filtr;
  • vodopád.
heřmánek pro pleť s vráskami

První věc, kterou musíte udělat – jak učí wellness odborníci – je omýt dvě okurky a nastrouhat je i se slupkou. Vezměte nádobu a pomocí hadříku přefiltrujte tekutinu, kterou vám daly nastrouhané okurky.

Mezitím dejte heřmánek se 4 bobkovými listy do hrnce plného vody . Vše společně provařte a nechte dalších 20 minut, aby se ingredience mohly setkat.

pleťová okurka bez vrásek

Po dokončení nechte vychladnout a poté obsah přefiltrujte do misky. Tekutina z heřmánku s bobkovými listy se bude muset spojit s kapalinou získanou z okurky. Důkladně promíchejte, abyste získali světle zelenou tekutou směs.

Produkt proti vráskám pro kutily: použití a vlastnosti

Výrobek je připraven k umístění do čisté nádoby s rozprašovačem. Tato látka je skvělá pro pleť bez vrásek, nanáší se ráno a večer.

Produkt pro pleť bez vrásek

Aby se z této odpařované tekutiny stal homogenní krém, lze do směsi přidat gel z Aloe Vera . V tomto případě bude produkt aplikován na pokožku a masírován.

V každém případě si před aplikací těchto přípravků na pokožku udělejte malý test na koutku ruky nebo paže . V případě pochybností vždy vyhledejte radu odborníka na wellness.

Pamatujte, že okurka je základní surovinou a hvězdou receptů na krásu. Přírodní dekongestant a antibakteriální, stejně jako hydratační. Obsahuje dobré množství antioxidantů a také optimální množství vitamínů (včetně C). Spolu s heřmánkem a bobkovým listem tvoří důležitý celek pro péči o pokožku a její vláčnost.