Umístěním láhve do orchidejí naše orchideje bujně porostou. Zde je tajná přísada.

Nalijte ji do orchidejí

V našich domovech a na našich zahradách byly vždy rostliny a květiny jako okrasný prvek, kterým se můžeme chlubit, abychom měli zeleň v našich domovech, a tato praxe se uplatňovala již od starověku.

Ve skutečnosti se květiny a rostliny od prvních civilizací pěstovaly nejen pro potravinářské a zemědělské účely, ale také pro účely dekorace soukromých prostor nebo sdílené s ostatními.

Orchideje: tajemství, jak je učinit silnými a bujnými

I dnes je ve skutečnosti velmi důležité mít města se zelenými plochami a zejména v posledních letech se vyvíjejí městské zásahy, které zajistí, že tato budou mít více přírodních ploch, byť uměle vybudovaných.

Přibyly tak v některých regionech, záhony a rostliny, které byly vysazeny později a zpříjemnily naše města novými zahradami a parky , které byly vybudovány v posledních letech.

Mít zeleň i v našich domovech je důležité, protože nejen rozveselí naše dny a naše prostředí, ale také proto, že mají tendenci absorbovat nadměrnou vlhkost.

Orchideje: jak je udělat svěží

Zabrání se tak tvorbě kondenzace a plísní na stěnách , protože rostliny, zejména ty sukulentní, jako je aloe vera a tchynin jazyk , si tuto přebytečnou vlhkost udrží a dodají našemu zdravému vzduchu. Domov.

hmyz nám bude vděčný. Jak víme, mnoho z nich cestuje za nektarem a rostliny se svěžími květy u našich oken nebo na našich balkonech jim pomohou dosáhnout jejich účelu.

Je to proto, že díky opylení budou moci pozitivně přispívat k ekosystému a zdraví planety bude i nadále neustále na vzestupu a i my budeme sklízet své výhody.

Školkařův trik

Z tohoto důvodu je důležité mít doma rostliny , a pokud nemáme zelený palec, neměli bychom se nechat odradit, protože existují účinné metody, jak rostliny oživit.

Některé z nejběžnějších rostlin jsou orchideje, které lze na trhu nalézt v různých barvách a v různých tvarech, ale všechny mají podobné vlastnosti, jako jsou husté a lesklé listy a bohaté květy.

Existuje však trik, jak zajistit, aby tyto kvetly výjimečným způsobem a aby kořeny našich orchidejí zůstaly pevné i po letech. A trik je v česneku , přísadě, kterou má každý na dosah.

Orchideje: jak je udělat svěží

Vezměte pár stroužků česneku a vložte je do láhve plné vody , počkejte, až uvolní nějaké esence a poté vše nasypte do misky a vložte dovnitř vázu s orchidejí .

Po několika minutách rostlinu vyjměte a vložte ji do jiné misky s vodou o pokojové teplotě a poté ji umístěte kamkoli v našich domovech chceme nejlépe.

Uvidíme, jak budou mít orchideje pevné a pevné kořeny a jak se květy narodí silné a bujné a budou takové vždy po mnoho let.