Muškáty jsou nejoblíbenější a nejrozšířenější květiny v našich zahradách či balkonech. Ale jako všechny rostliny potřebují hodně péče. Věděli jste, že aby byly silné a svěží, měli byste nalít přísadu? Je to zcela přirozený prvek: pojďme zjistit více .

Bujné muškáty

Muškáty jsou rostliny milované všemi, v podstatě je možné je najít na balkonech, v zahradách, doma. V Itálii jsou velmi běžné, i když ne každý ví, jak je vyléčit a vždy udělat zdravé. Existuje přírodní a levný prostředek, jak je posílit, s touto metodou okamžitě vzkvétají : pojďme zjistit, jak na to.

Silné a svěží muškáty: všechny detaily

Existují různé druhy muškátů, existují ve všech barvách. Jsou to opravdu fascinující květiny, ve skutečnosti dělají místo zdobené a elegantní. Je to skutečný kus nábytku. Ale ve skutečnosti, aby byly tak svěží a zdravé, musíte uvést do praxe přírodní a účinný lék.

Nejprve je důležité promyslet umístění květináčů a jas. Vždy se také snažte udržovat mezi rostlinami určitou vzdálenost, abyste pomohli vývoji muškátů. Zalévejte je vždy ve večerních hodinách a neustále kontrolujte, zda vodu nepotřebují.

Muškáty

Odstraňte suché listy, jinak vaši rostlinu připraví o energii. Prořezávejte je jednou ročně, nejlépe na jaře. V zimě je ale přikryjte látkou, jinak by vám chlad mohl muškáty zabít. Ale jak je udělat zdravé, bujné a s bláznivým květem? Vše, co potřebujete, je jedna ingredience : pojďme zjistit více.

Jak udělat muškáty květinové a barevné: postup

Pěstování muškátů není tak složité, ale je důležité mít vždy na paměti některá opatření a praktické a účinné rady uvést do praxe. Aby rostliny vzkvétaly, budete potřebovat pivovarské kvasnice.

Je to přísada, která se používá v kuchyni, ale ne každý ví, že má mnoho vlastností, ve skutečnosti obsahuje různé minerální soli a také mnoho vitamínů, které jsou vynikající pro podporu vývoje rostlin, zejména muškátů. Ve vodě budete muset rozpustit pouze dvě lžičky práškových pivovarských kvasnic, budete potřebovat asi 3 litry. 

V tuto chvíli bude váš kompost připraven a budete jej muset použít při zalévání. Pokud chcete roztok vylepšit, můžete přidat také lžičku cukru , protože glukóza stimuluje růst rostliny. Výsledky zaznamenáte okamžitě, muškáty budou po pár dnech vypadat zdravě a silně.

Tento lék je široce používán, protože je to opravdu skvělý trik. Bezpodmínečně to musíte vyzkoušet, zvláště pokud jste se nedávno přiblížili světu zahradnictví. S metodou , kterou jsme vám právě odhalili, se můžete také rozloučit se všemi těmi chemikáliemi, které si koupíte v supermarketu, abyste si vypěstovali muškáty.

Muškáty