Chcete odstranit všechny vrásky na obličeji jedním pohybem? S touto 100% přírodní maskou budete vypadat až o 15 let mladší! Musíte to dělat každou noc.

Vrásky

Také bojujete proti stárnutí pleti ? Nebojte se, máme pro vás řešení. S tímto 100% přírodním krémem se vám podaří odstranit všechny vrásky na obličeji . Zde je návod, jak to musíte udělat.

Vrásky, přirozená připomínka toho, že čas plyne pro každého

S přibývajícím věkem se nám na obličeji, který byl donedávna pevný a uvolněný, začínají objevovat vrásky . Kvůli ztrátě elastinu a kolagenu se naše pokožka stává méně pružnou.

Vrásky

Pokud k tomu přidáme další faktory, jako jsou některá opakující se gesta, jako je mračení nebo zvednutí čela , stejně jako škodlivé návyky , jako je špatná strava a kouření nebo nedostatek péče o pleť, vše, co uděláme, je urychlit stárnutí pokožky .

Věděli jste, že předcházet vráskám je možné již od útlého věku? Musíte pouze provést několik opatření. Pokud se i vy přistihnete, že musíte bojovat s tímto příznakem stárnutí , který nám každý den připomíná, že stáří postupuje, nebojte se, máme řešení , které je pro vás to pravé.

S tímto jednoduchým receptem si můžete vytvořit 100% přírodní krém , který vám umožní odstranit vrásky z obličeje . Ujistěte se, že tento proces provádíte každou noc. Poděkujete nám.

Přírodní krém, který vás udělá o 15 let mladší

Vidět vrásky na tváři není hezké, znamená to, že čas plyne a tyto rýhy na naší pokožce nám to každý den připomínají. Existuje však systém, který můžete přijmout, aby váš obličej vypadal jako obličej mladé dívky.

Vrásčitý obličej

Postupujte podle těchto kroků a vytvořte 100% přírodní krém , který pozvedne vaši pokožku. Opakujte tuto operaci každou noc. Zajímá vás, jak vyrobit tento elixír mládí ? Začněme tedy okamžitě.

První ingrediencí, kterou budete potřebovat k výrobě masky mládí, je prášek z kurkumy . Toto koření nejen pomáhá pokožce relaxovat, ale také zlepšuje tzv. imunitu pokožky .

Pořiďte si dostatečně velkou nádobu a nasypte do ní lžičku kurkumy . Poté vezměte trochu kukuřičného škrobu – budete potřebovat lžíci – a přidejte jej do prášku z kurkumy.

Tato složka je také perfektní pro pokožku, protože urychluje regeneraci epidermis a zároveň stimuluje produkci elastinu . Nyní už jen stačí přidat 200 ml vody pokojové teploty a vše promíchat pomocí vařečky.

Poté přeneste hrnec na varnou desku a zahřívejte roztok, dokud neuvidíte formu smetany , což je proces, který nastane po varu . Nyní si vezměte další misku a nalijte do ní pouze jednu část směsi.

Přidejte do krému lžíci oleje z aloe vera . Tato složka stimuluje syntézu kolagenu a elastických vláken . Dobře promíchejte a voilà, vznikne vám krém , který se bude skvěle nanášet nejen na obličej, ale i na krk .

Malou stěrkou zakryjte výše zmíněné části těla a nechte působit alespoň 20 minut a poté vše opláchněte teplou vodou. Okamžitě si všimnete nejen jasnější pleti , ale také jemnější a uvolněnější.

Vlastníma rukama vyrobený krém můžete přenést do malé skleněné dózy . Doporučuje se uchovávat v lednici maximálně 10 dní . Ale to není vše, protože krém z kurkumy a kukuřičného škrobu vám stále poslouží.

Vezměte vejce a oddělte žloutek od bílku . Vaječný žloutek je bohatý na vitamíny a dodává pokožce liftingový efekt . Nalijte to do vaší směsi a začněte vše míchat. Vajíčko pokožku nejen zjemňuje, ale vyživuje, tonizuje a restrukturalizuje.

Přidejte do směsi další lžíci lněného oleje . Tato složka je bohatá na retinol , který podporuje tvorbu kolagenu a elastinu . Všechny ingredience stále dobře promíchejte.

Směs, kterou jste vytvořili, je perfektní směs k roztírání na obličej, čelo a pod oči . Nechte působit 20 minut, poté vždy opláchněte teplou vodou. Vaše pleť bude znovuzrozená a vrásky se vyhladí: budete o patnáct let mladší .

Přírodní lék