S lžičkou této přísady budeme mít orchideje s bujnými květy. Tady je to, co to je.

hnojivo na orchideje

V našich domovech jsou rostliny, které se používají jako prvek zařízení v mnoha místnostech, aby zajistily, že s nábytkem, který jsme si zakoupili, působí hřejivě a přívětivě.

Rostliny se vždy používaly v zahradách a domácnostech, aby dodaly extra nádech elegance, a některé z nich jsou velmi vzácné a velmi drahé a jsou vyhledávány právě pro svou hodnotu.

Orchideje: trik, jak mít krásné květiny

V poslední době mnozí znovu objevili kouzlo rostlin a zeleného palce, ale ne každému se podařilo udržet naše stálezelené přátele naživu a z tohoto důvodu jsou demoralizováni.

Nesmíme to ale vzdát, protože pomocí pár triků některé rostliny obnovíme a i z nás se mohou stát lidé, kteří se o rostliny starají a kteří budou mít rozkvetlý balkon.

Právě kvůli jejich nedostatečné péči jsou oblíbené sukulentní rostliny , které nevyžadují mnoho pozornosti, protože potřebují vodu několikrát týdně.

Orchideje: Zde je velmi silné hnojivo

Rostliny jsou jednou z prvních myšlenek, které vás napadnou i jako dárek, pro někoho, kdo si kupuje nový domov, nebo jako poctu někomu za cíl nebo dokonce jen jako dárek k narozeninám.

Zejména v období Vánoc je nejrozšířenější vánoční hvězda v červené a bílé variantě, ale uchytila ​​se i jiná rostlina, která se pro svou eleganci a květy dává jako dárek v kteroukoli roční dobu.

Řeč je o orchideji , kterou na trhu najdete v různých barvách a různých tvarech a která svým majitelům vždy dávala krásné květy v každém ročním období, pokud se o ni budete starat.

Metoda odborných školkařů

Co bychom ale měli udělat, abychom zajistili, že naše orchideje budou vzkvétat správným způsobem? Řešení je jednoduché a zajistit, aby se květiny rodily bohaté a bujné, existuje trik.

Ve skutečnosti mají zkušení školkaři mnoho metod, jak zajistit, aby jejich rostliny měly nádherné a všem závidělé květy, ale nedávají je často najevo a vidí použití některých neobvyklých přísad.

Například, abychom měli krásné květy v našich orchidejích, musíme použít česnekový prášek. Po rozpuštění v horké vodě jej rozmícháme a nalijeme do půdy našich rostlin.

Orchideje: Zde je velmi silné hnojivo

Pokud nemáme práškový , není problém, stačí vzít stroužky česneku a nakrájet je na velmi malé kousky. Poté je dejte do sklenice při pokojové teplotě a nechte ji chvíli stranou.

Po dni půjdeme pro naši sklenici a vysypeme obsah do půdy našich orchidejí a uvidíme, že až květy vykvetou, budou krásné, nádherné barvy a velmi silné a velké.

Česnek také pomáhá posilovat kořeny a listy a má tendenci bránit hmyzu, který se může uhnízdit v zemi.