Plevel a mech na zahradě? S tímto systémem svůj problém určitě vyřešíte. Stačí nastříkat, abyste je bleskově zlikvidovali. Zde je systém, který ušetří vaši zeleň.

lék na plevel

Pokud hledáte řešení pro likvidaci plevele a mechu na zahradě , máme pro vás ten správný lék . Pokud to nastříkáte, určitě zmizí.

Jak dodat vaší zahradě příjemný vzhled

Máte-li to štěstí , že máte vlastní zelený prostor , ať už na malé terase či balkoně nebo ještě lépe, pokud máte zeleninovou zahrádku či zahrádku , jistě se o ni postaráte tím nejlepším způsobem.

Udržovaná zahrada

I ti, kteří jsou experty na zelený palec, se však často ocitají v boji s problémem, který je bohužel poměrně častý: prosakování plevele a mechu . Kolikrát jste se také přistihli, že musíte tyto nepřátele ze své zahrady vymýtit ?

Bohužel mohou růst kdekoli , zničit image vaší zeleně nebo dokonce bránit úrodě ve vaší zahradě . Zbavit se plevele a mechu není snadný úkol.

Pokud jste již vypustili všechny své dostupné zbraně, abyste se pokusili tento problém omezit, ale bez úspěchu, pokračujte ve čtení tohoto článku. Dnes vám nabízíme řešení, o kterém jsme si jisti, že vám vykouzlí úsměv na tváři: pokud toto postříkáte, plevel a mech natrvalo zmizí.

Existuje však několik pevných bodů, které musíte vzít v úvahu. Nejprve vám řekněme, že plevel není snadné vymýtit : když si myslíte, že jste se ho zbavili, najednou se znovu objeví jako houby.

Ne náhodou se říká: „tráva nikdy neumírá“ . Existuje však několik metod , které vám umožní jej odstranit, i když většinu času vyžaduje použití chemických a umělých přípravků . Pokud však rozhodně nemáte v úmyslu kupovat produkty tohoto druhu, ale spíše hledáte přírodní lék , máme pro vás řešení, které je pro vás to pravé.

Jak se rychle zbavit plevele a mechu na zahradě

Jaké potíže s odstraňováním plevele a mechu z naší zahrady . Kolikrát jste se také setkali s tímto problémem? Pokud jste ještě nenašli řešení, pokračujte ve čtení tohoto článku, protože tento nepříjemný problém dnes konečně vyřešíte.

Plevel a mech

Za prvé, musíte vědět, že ne všechny plevele jsou si rovny . Některé jsou celoroční a některé roční . Ty druhé se rodí ze semen a žijí jen několik měsíců, zatímco ty druhé mohou přežít i desítky let: i když si myslíte, že jste se konečně osvobodili, tady vykukují ve vaší krásné zahradě .

Zbavit se jich vyžaduje trpělivost a vytrvalost. Obvykle vám mohou pomoci chemikálie . Pokud je však nehodláte používat, právem, zde je přírodní řešení , které vám umožní zbavit se plevele a mechu během okamžiku.

Jste připraveni odhalit tajemství, které změnilo životy tolika lidí? Začněme tedy okamžitě. První věc, kterou musíte udělat, je získat horkou vodu o teplotě 60 stupňů . Touto tekutinou naplňte poměrně velkou nádobu – budete potřebovat minimálně 600 ml vody – a přidejte lžíci jedlé sody . Poté vše promíchejte.

Nyní si pořiďte lahvičku s rozprašovačem a nalijte svůj roztok do rozprašovače pomocí nálevky. Nezapomeňte si vzít nějaké poměrně odolné rukavice , protože ruce v kontaktu s hydrogenuhličitanem sodným by mohly být obzvláště citlivé.

Nyní, když je váš přírodní pesticid připraven , stačí jej nastříkat na plevel nebo mech ve vaší zahradě nebo do mezer ve vnějších dlaždicích, kde tyto otravné plevele rádi rostou.

Na výsledek si budete muset počkat alespoň tři dny . Po uplynutí této doby se ocitnete tváří v tvář zázraku : uvidíte, že mech a plevel zcela vyschly. Nyní je stačí pouze odstranit pouhým roztržením.

Ujistěte se, že jste vše dobře odstranili a také vytrhněte kořeny, jinak budou mít tendenci do tří týdnů znovu vyrůst. Už jste viděli, jak jednoduché je tedy zbavit se nepřátel vašeho zeleného prostoru ? Potřebujete pouze jednu přírodní surovinu: tímto způsobem obnovíte rovnováhu a harmonii vaší zahrady .

Věděli jste, že vroucí voda je také výborný přírodní , bezpečný a účinný herbicid? Přiveďte litr vody k varu a stále vařící, nalijte ji na všechny vaše plevele. Jen dávejte pozor, abyste ho neupustili i na rostliny , protože by je mohl okamžitě popálit.

Borax lze také použít jako zahradní herbicid. V tomto případě budete muset pouze naředit 250 gramů boraxu ve 2 a půl litrech vody a poté směs nastříkat na váš plevel.

Nepoužívejte tento systém příliš často, protože by mohl způsobit poškození půdy ve vaší zahradě nebo zeleninové zahradě. Sůl je také dalším přírodním prostředkem, který může fungovat jako přírodní pesticid : rozprostřete ji například na zahradní cesty nebo mezi spáry dlaždic.

Technika odstraňování plevele a mechu