Použitím určitého prášku na zemi bude výnos zeleniny 10krát vyšší než normálně. Zde je to, čím posypat plodinu.

půdní prášek

Během týdne se často přistihneme, že musíme jíst zeleninu také kvůli středomořské stravě , která je velmi rozvinutá v Evropě a zejména v Itálii, kde se stala téměř jejím symbolem.

Mezi tradičními pokrmy našich krajů není pokrm, který by v jedné z ingrediencí neměl alespoň jednu zeleninu, a proto máme tendenci kupovat tu nejlepší, aby naše pochoutky byly šťavnaté.

Půda: zde je prach, díky kterému je sklizeň zeleniny 10krát výnosnější

Italská kuchyně je proslulá právě svou osobitostí a pečlivostí o pravé suroviny a závidí nám ji celý svět, není divu, že se říká, že nejlepší kuchaři jsou ti italští.

Přicházejí z celého světa, aby se naučili kulinářské techniky, které se nám mohou zdát triviální, ale které jsou naopak velmi důležité, abychom jedli dobře a poctivě.

Půda: Prášek, který dělá zeleninu 10krát lepší

V poslední době však kvůli některým problémům souvisejícím s válkou mezi Ruskem a Ukrajinou a tedy neschopnosti rychle sehnat suroviny a kvůli špatné úrodě kvůli suchu ceny vzrostly.

Museli jsme tedy nakupovat suroviny za vyšší ceny a mnozí z nás se museli spokojit s levnějšími produkty, jejichž kvalita nebyla nejlepší, ale v každém případě to byla stále jedlá zelenina.

Co používají zkušení pěstitelé

Zelenina , stejně jako ovoce, je velmi často vystavena nepřízni počasí a parazitům, kteří by ji mohli znehodnotit, a proto je zcela nevhodnou pro konzumaci potravin, a proto se musí vyřadit.

Ve skutečnosti mnoho rostlin podléhá určitým chorobám a pěstitelé musí být vždy opatrní, zvláště když se začnou objevovat první plody, jako by jeden poškozený nebo plný plísně, mohl by infikovat ostatní.

Zemědělec tak musí vždy kontrolovat stav svých rostlin a rodících se plodů a často se hledal způsob, jak zajistit, aby sklizeň byla výnosnější a odolnější.

Ti nejzkušenější vědí , že existuje způsob, jak zajistit, aby výnos zeleniny byl 10x vyšší než normálně a že díky přispění speciálního prášku nedochází k chorobám a znehodnocení.

Půda: Prášek, který dělá zeleninu 10krát lepší

Ve skutečnosti mnoho farmářů sype vápno na zem Je to proto, že při tom dáváte rostlinám vápník a tento prvek je velmi užitečný , protože je jedním z nejdůležitějších minerálů vůbec.

Vápník je velmi důležitý pro růst plodin a často se snadno vyluhuje do půdy sklizní ovoce , zeleniny a dalších produktů, které lze pěstovat pro spotřebu.

Proto je vhodné půdu před setím a také během růstu rostlin posypat vápnem , aby veškerá zelenina , která se bude vyrábět, měla správné množství vápníku odolávala nepřízni počasí, která by mohla nastat.