Co udělat z pomerančové kůry a alkoholu, vítězný mix, který zvládne vyřešit běžný problém doma. Udělejte oranžový insekticid a brouci zmizí.

Pomerančová kůra v alkoholu

Odhalujeme báječný recept , který vám pomůže bojovat s přítomností některých nechtěných hostů. Jde o opravdu snadnou přípravu a levnou směs, která vám ušetří spoustu peněz.

Pomerančová kůra, všechna použití v domácnosti

Velmi často, když konzumujeme citrusové plody, máme tendenci vyhazovat slupky. Není už nic špatného, ​​protože je lze snadno znovu použít. Měli byste vědět, že například pomerančová kůra je ideální pro přípravu pomerančové marmelády.

A pak jsou opět vynikající pro provonění domu a prostředí. Stačí zapálit jeho malou část, aby se u vás doma rozlila vůně, na kterou jen tak nezapomenete.

Oranžové klíny

Po usušení je můžete také uložit do zásuvek a skříní, aby si vaše oblečení dlouho udrželo vůni. Ale ne každý ví, že pomerančová kůra může být použita pro jiné léky.

Zejména v domácnosti se vyskytuje častý problém , který nás dokáže doslova přivést k šílenství a přivést nás k nákupu velmi drahých produktů. Hovoříme o výskytu hmyzu, který může na jaře a v létě začít být vytrvalý.

Právě z tohoto důvodu jsme se dnes rozhodli prozradit neuvěřitelný recept , který vám pomůže především zbavit  se komárů . Jeho příprava je opravdu jednoduchá a rozhodně vás nebude stát tolik peněz, které jste dosud utratili za jeho komerční ekvivalent.

Velmi účinný pomerančový insekticid

Chcete-li vyrobit tento neuvěřitelný a účinný pomerančový insekticid , stačí získat toto ovoce a další přísady, které snadno najdete ve své domácí spíži. Vezměte dvě slupky a nakrájejte je. Poté je ponořte do asi 100 mililitrů alkoholu o teplotě 70 °C.

V tu chvíli přidejte 50 mililitrů octa a 1 polévkovou lžíci saponátu. Nakonec zalijte 200 mililitry vody. Pokračujte promícháním směsi a nechte pomerančový insekticid v zakryté nádobě asi 2 hodiny odpočívat.

Oranžový insekticid

V tu chvíli bude směs připravena k použití a vše, co musíte udělat, je vložit ji do rozprašovače. Nastříkejte kapalinu všude tam, kde si myslíte, že bude účinná proti hmyzu, zejména komárům.

Doporučujeme stříkat několikrát denně, zejména v létě a na místech, která jsou v kontaktu s okny a dveřmi, kam může tento otravný hmyz snadno napadnout. Dokonce i koupelna a kuchyně, protože jsou vlhké, jsou náchylné k vítajícímu hmyzu.

Měli byste vědět, že tato směs se také používá k zabránění invaze hmyzu , proto vám doporučujeme nastříkat ji i tam, kde si toho momentálně nevšimnete. Je to opravdu efektivní a ekonomické řešení, které vám pomůže ušetřit spoustu peněz.

Můžete zapomenout na nákup drahých insekticidů , které často škodí vám i životnímu prostředí. S oranžovým insekticidem budete moci respektovat planetu a zároveň držet stranou všechen ten otravný hmyz, který se k vám domů napadal.