Bramborové slupky ponořte do sklenice plné vroucí vody: co se stane potom, vás ohromí. Zde je důvod, proč byste měli tuto techniku ​​vyzkoušet.

Bramborové slupky ponořte do sklenice naplněné vroucí vodou

Slupky od brambor nikdy nevyhazujte , nevíte, jak mohou být užitečné. Zde je to, co se stalo, když jste je namočili do sklenice naplněné vroucí vodou . Budete se divit.

Brambory, proto i slupka může přijít vhod

Brambory , patřící do čeledi Solanaceae , patří mezi nejoceňovanější , kupované a konzumované hlízy na světě. Podle některých statistik jsou dva evropské národy zařazeny na prvních dvou místech seznamu zemí považovaných za hlavní spotřebitele této zeleniny: Itálie a Francie .

Brambory

No ano, i Italové zbožňují tyto hlízy , které na našich stolech nikdy nechybí. Na druhou stranu je to velmi všestranný produkt , který se velmi dobře hodí k vytvoření mnoha chutných receptů.

Samozřejmě, nikdy není dobré zneužívat tuto složku, protože zvyšuje hladinu cukru v krvi . Pokud se ale správně konzumuje, může se stát neuvěřitelným spojencem v kuchyni i ve vašem jídelníčku.

Brambory se skládají z 80 % vody, mají vysoký obsah škrobu a draslíku, ale málo vlákniny a bílkovin . Obsahuje také vitamíny skupiny A, B a C, které se však během vaření značně ztrácejí.

Pokud příliš často konzumujete tuto hlízu, pak musíte nutně znát toto tajemství . Až budete příště vařit brambory, nevyhazujte slupky : ani nevíte, jak užitečné mohou být nejen u stolu!

Ponořte bramborové slupky do sklenice s vroucí vodou: konečný výsledek je neuvěřitelný

Při vaření brambor zásadně slupky vyhazujeme . Nejzkušenější kuchaři nebo dokonce některé restaurace a kluby je znovu používají inteligentním způsobem tím, že je po uvaření nebo smažení podávají u stolu : ujišťujeme vás, že jsou vynikající!

Dnes vám však nechceme mluvit o výhradním použití těchto hlíz ve stravě, ale spíše vám chceme ukázat, jak se i slupky mohou hodit . nevěříte tomu? Pak pokračujte ve čtení tohoto příspěvku, protože jsme si jisti, že budete ohromeni.

Bramborové slupky

Víte, že pomocí slupek od brambor můžete vyrobit přírodní čistič a super účinný odmašťovač na mytí nádobí a další ? Zde je návod, jak musíte postupovat.

Postup je extrémně jednoduchý. Slupky z 5 brambor stačí nasypat do sklenice plné vroucí vody a nechat 20 minut máčet. Právě vodu, ve které budete mít peelingy, budete muset použít.

Nalijte ho na nádobí a na stěny dřezu nebo varné desky , i když jsou ocelové: slupky brambor uvolní látky , které působí jako přírodní odmašťovač . Olejové, mastné a mastné skvrny budou vzdálenou vzpomínkou.

Chcete-li dosáhnout ještě lepšího výsledku, ponořte bramborové slupky do sklenice vždy plné vroucí vody, ale tentokrát je nechte 40 minut máčet . Poté řádně uzavřenou sklenicí pořádně zatřeste: uvidíte, že se vytvoří pěna .

Nechte tento roztok v lednici celou noc a druhý den s čistou houbou začněte čistit své špinavé nádobí : bude se lesknout, jako by bylo právě koupené!

Vidíte, jak lze vše inteligentně využít? I slupky od brambor , které obvykle vyhazujeme, se mohou stát zdrojem, který je nejen chutný – pokud je konzumujeme – ale také cenný při úklidu domu a nádobí .

Víte, že k odstranění skvrn z oblečení můžete použít i slupky od brambor ? Jsou bohaté na látky schopné eliminovat mastné skvrny : třete je na svatozář po dobu 3 minut a dejte příslušný kus oblečení do pračky: sbohem skvrny!

A pokud místo toho máte zčernalé naběračky a příbory ? I v tomto případě vás zachrání slupky od brambor! Nemusíte je namáčet do sklenice naplněné vroucí vodou. V tomto případě jimi budete muset jednoduše potřít příslušné nádobí a opláchnout teplou vodou : bude opět jako nové.

Také máte připálené hrnce nebo pánve ? Zde je řešení tohoto problému. Co musíš udělat? Vezměte pánev nebo hrnec a dejte je na oheň . Přidejte hrst hrubé soli a počkejte 3 minuty . Uhasit oheň. Poté se slupkou od brambor začněte dělat jemné krouživé pohyby . Opláchněte vše teplou vodou: výsledek bude mimořádný.

Jak vidíte, slupky od brambor jsou velmi užitečné nejen u stolu, ale také při úklidu. Věděli jste, že jsou také výborným přírodním hnojivem ? Pokud je necháte přes noc namočené a zalijete rostliny vodou, ve které jste je drželi po dobu 24 hodin, uvidíte, s jakou parádou vaše zelené klenoty vybuchnou zdravím!