Odhalujeme revoluční metodu, jak pěstovat vaše fotografie přímo ve sklenici, i když bydlíte v bytě.

Pothos ve sklenici

Zde je nejneuvěřitelnější metoda kultivace fotografií , aniž byste byli skutečnými zkušenými zahradníky, výsledek bude skutečně neuvěřitelný.

Všechny vlastnosti fotografií

Na fotografii je rostlina patřící do čeledi araceae, původně z tropických pralesů Ameriky. Tato rostlina je velmi oblíbená jako pokojová rostlina díky své kráse a vlastnostem čištění vzduchu. V tomto článku prozkoumáme její vlastnosti a důvody, proč byste měli zvážit přidání této rostliny do vaší sbírky.

Na fotografii je rostlina elegantního a sofistikovaného vzhledu s lesklými oválnými listy rostoucími na vysokých stoncích. Navíc je to rostlina nenáročná na pěstování, vhodná i pro začátečníky. Rostlina vyžaduje hodně světla, ale ne přímé, a dobře odvodněnou a hnojenou půdu, aby mohla co nejlépe růst.

Fotky

Jednou z hlavních výhod fototapety je její schopnost čistit vzduch . NASA provedla studii o čištění vzduchu rostlin a zjistila, že je schopna eliminovat znečišťující látky, jako je benzen, formaldehyd a trichlorethylen. Tyto znečišťující látky se často vyskytují uvnitř budov, takže jejich přítomnost ve vaší domácnosti může pomoci zlepšit kvalitu vzduchu, který dýcháte.

Kromě vlastností čištění vzduchu mají fotografie také lékařské vlastnosti. Rostlina obsahuje účinné látky, jako je glykosid arudin, který je známý svým antikoagulačním účinkem a lze jej použít k prevenci kardiovaskulárních problémů. Kromě toho se extrakt z fotografií používá jako tradiční prostředek k léčbě různých patologií, jako jsou bolesti hlavy, nevolnost, horečka a revmatismus.

Konečně je také známý svou schopností zvyšovat produktivitu a snižovat stres . Jedna studie ukázala, že začlenění kancelářských rostlin, jako jsou fotografie, vedlo ke zvýšení produktivity zaměstnanců a jejich pohody.

Na fotografii je krásná a snadno pěstovatelná rostlina , která nabízí mnoho výhod pro zdraví i pro okolní prostředí. Pokud hledáte rostlinu pro váš domov nebo kancelář, je to rozhodně skvělá volba, kterou je třeba zvážit. Nejen, že dobře vypadá, ale může také zlepšit kvalitu vzduchu, poskytnout zdravotní výhody a zvýšit produktivitu.

Zde je návod, jak ji pěstovat ve sklenici

Foto rostlina je oblíbenou volbou pro každého, kdo chce přidat trochu zeleně do svého domova nebo kanceláře. Jedním z jeho charakteristických rysů je, že jej lze pěstovat ve skleněných nádobách nebo teráriích, což z něj činí ideální rostlinu pro ty, kteří mají omezený prostor. Níže vás krok za krokem provedeme, jak pěstovat fotografie ve sklenici.

Vyberte nádobu a zeminu . Velikost nádoby závisí na velikosti rostliny, ale průhledná skleněná nádoba je skvělá pro předvedení kořenů a půdy. Ujistěte se, že používáte úrodnou, dobře odvodněnou zeminu, protože fotografie vyžaduje dobrou drenáž, aby se zabránilo hnilobě kořenů.

Fotografie rostlin . Rostlina se snadno pěstuje a lze ji zasadit přímo do nádoby. Umístěte rostlinu doprostřed nádoby a zakryjte ji zeminou a jemně přitlačte kolem kořenů.

Fotografie ve skle

Přidejte štěrk nebo aktivní uhlí. Štěrk nebo aktivní uhlí pomůže udržet půdu v ​​chladu a zabránit zhutnění půdy. Přidejte vrstvu štěrku nebo aktivního uhlí asi 1,5 cm nad zeminu.

Přidejte trochu vody . Nalijte vodu na dno nádoby tak, aby dosáhla úrovně štěrku nebo aktivního uhlí. Ujistěte se, že nenaléváte příliš mnoho vody, protože by to mohlo způsobit hnilobu kořenů.

Umístěte rostlinu na světlé místo . Fotografie vyžaduje pro fotosyntézu hodně světla, proto sklenici umístěte na světlé místo, ale ne na přímé sluneční světlo. Přímé sluneční světlo může spálit listy fotografií.

Udržujte své fotografie hydratované. Pravidelně kontrolujte hladinu vody v nádobě a ujistěte se, že půda zůstává vlhká, ale ne příliš mokrá. Pokud je půda příliš suchá, přidejte na dno nádoby trochu vody.

Prořezávání a péče . Fotografie může být pro sklenici příliš velká, takže rostlinu pravidelně prořezávejte, abyste měli velikost pod kontrolou. Nezapomeňte také krmit rostlinu rostlinným hnojivem každé 2-3 měsíce, abyste udrželi její zdraví a vitalitu.