Domácí aviváž: už jste ji vyzkoušeli? Je to opravdu tak jednoduché na výrobu. K výrobě potřebujete pouze tyto 2 ingredience.

Domácí aviváž

Věděli jste, že si můžete vyrobit vlastní aviváž , kterou použijete na prádlo? Vaše pračka vám poděkuje. Tyto ingredience na jeho přípravu stačí .

Pračka, jak se starat o tento nezbytný spotřebič

Ačkoli ji lze považovat za  energeticky nejnáročnější spotřebiče , pračka je i nadále nezbytností ve všech domácnostech. Bez toho je to prakticky nemožné. Technologie nám naštěstí hodně pomáhají nejen při hledání řešení, jak si usnadnit domácí práce , ale také šetřit peníze.

Pračka

I když se nacházíme v období obzvláště složitém pro ekonomiku, prodej nebo marketing praček s třídou energetické účinnosti přispívá k možnosti maximálně využít tento spotřebič.

Určitě patří k těm nejchoulostivějším a je třeba se o něj starat, jinak hrozí, že bude za krátkou dobu nepoužitelný. Víte, že někdy jsou to právě kupované prací prostředky , které zničí vaši pračku? Nemluvě o nedostatečném čištění jeho součástí, které představuje pro systém velké riziko.

Když už mluvíme o pracích prostředcích, kolikrát jste si koupili i ty nejlepší na trhu, ale nezískali jste čisté a voňavé prádlo, jak byste chtěli? Tento problém nastává zejména u aviváže . Dnes vám chceme prozradit recept na výrobu domácí aviváže : potřebujete pouze tyto 2 ingredience.

Domácí aviváž: Potřebujete pouze tyto ingredience

Ve fázi praní je dobrým zvykem používat dobrou aviváž . Tento produkt s nejrozmanitějšími vůněmi se přidává do pracího cyklu pro změkčení a provonění oblečení.

Aviváž do pračky

Jaký je to úžasný pocit, vyndat oblečení z pračky a cítit je jemné na dotek a s příjemnou vůní ? Věděli jste, že použití aviváže také zlepšuje žehlení oděvů a snižuje elektrostatický náboj?

Stručně řečeno, výhod použití je mnoho. Buďte však opatrní. Pokračující používání změkčovačů tkanin, zejména pokud nejsou vyrobeny z přírodních produktů , může mít pro naše oděvy také nevýhody .

Například aviváž s chemickými přísadami může skončit zničením syntetických vláken nebo dokonce způsobit skvrny na oblečení. Nemluvě o škodlivých dopadech, které může mít na životní prostředí.

Dnes vám chceme prozradit recept , který vám umožní vyrobit si domácí aviváž v několika krocích a se dvěma přísadami . Jste připraveni být ohromeni? Pojďme se okamžitě pustit do práce.

Výroba této aviváže vám zabere velmi málo času. První věc, kterou musíte udělat, je sehnat si mýdlo , takové, jaké se běžně používá k mytí rukou (také je dobré marseillské mýdlo).

Pomocí struhadla začněte své mýdlo strouhat a nasypte do nádoby , kterou zalijete litrem vroucí vody. Vše míchejte, dokud nezískáte homogenní směs a to až do úplného rozpuštění mýdla.

V tomto okamžiku nechte směs uležet alespoň 4 hodiny . Po uplynutí této doby budete překvapeni, jak tekutý roztok ztuhne do rosolovité konzistence.

Získanou směs nyní nalijte do mixéru a po přidání hrnku bílého octa vše rozmixujte na maximální výkon . Poté vše nalijte zpět do mísy. Získáte velmi krémový roztok, do kterého přidáte další litr a půl vody pokojové teploty.

Přírodní recept na super voňavé hadříky

Stále míchejte. To je vše, vaše aviváž je připravena . Pokud mu chcete dodat i estetický vzhled, můžete přidat pár kapek barviva, abyste získali barvu, kterou preferujete.

Kroky k výrobě domácí aviváže

Nyní to vyzkoušejte na svém oblečení, uvidíte, jaké mimořádné výsledky: vaše prádlo bude nejen super voňavé, ale také velmi jemné . Znali jste tento recept? Mnoho žen, které to zkouší.

Jsme si jisti, že pokud tento recept vyzkoušíte, neobejdete se bez něj ani vy, naopak se připravte na rozloučení s komerčními avivážními přípravky na používání tohoto přírodního produktu, který vás stojí velmi málo úsilí, ale i pár drobných .

Samozřejmě jej musíte používat střídmě jako jakoukoli jinou aviváž. Vše, co potřebujete, je malý uzávěr, který nalijete do vany pračky pro dosažení nejlepších výsledků. S touto technikou ušetříte své kapsy, ale také ochráníte zdraví životního prostředí tím, že se vyhnete nákupu chemikálií.