Skutečně revoluční směs vyrobená z několika jednoduchých ingrediencí, která vás dovede k provonění každého koutu vaší koupelny.

směs v misce

Vydejte se do své domácí spíže a vezměte si tyto zázračné ingredience, o kterých jsme si jisti, že vaše koupelna bude zářit jasněji než kdokoli jiný. Musíte je zkombinovat a vyrobit něco opravdu mimořádného, ​​o čem jsme si jisti, že vyřeší velmi nepříjemný problém v domácnosti.

Protože povrchy jsou matné

Všichni, kdo si do koupelny nainstalovali nové služby, by si přáli, aby zůstaly vždy nové a lesklé. Zvláště poté, co utratil jmění. Při delším používání má však jakýkoli povrch v koupelně tendenci zmatnit a již není tak světlý jako dříve.

Jednou z nejčastějších příčin je používání přípravků. Koupelna je místo, kde používáme sprchové gely , šampony, mycí prostředky, které jsou dokonalé pro naši pokožku, ale které mohou povrch místnosti nějak zmatnit.

Čištění koupelny

To se samozřejmě nedá předvídat, ale dá se tomu předejít. Ve skutečnosti na konci každého použití vaší koupelny musíte vždy opláchnout všechny povrchy proudem vody ze sprchy. Je to velmi jednoduché gesto , ale mnozí nevědí, čemu se vyhnout.

Nezapomeňte také opláchnout povrchy, které jste nepoužívali, protože pára unáší všechny částice produktu všude. Právě z tohoto důvodu se také doporučuje nechat před začátkem sprchování otevřené okno, právě proto, aby nedocházelo k tvorbě páry .

Chcete-li efektivně uklidit koupelnu bez námahy, musíte vědět, že stačí pár opravdu levných ingrediencí, které vám umožní rozzářit vaše služby bez utrácení spousty peněz. Zde odhalíme všechna tajemství této metody, která znal jen málokdo.

Prosvětlete koupelnu vhodnou hmotou

Pokud chcete, aby vaše koupelna vypadala znovu jako nová, stačí si pořídit velmi jednoduché ingredience. Mluvíme o  jedlé sodě , soli, peroxidu vodíku a tekutém mýdle na nádobí.

Vezměte umyvadlo a míchejte tyto čtyři ingredience, dokud nevytvoříte pastu, kterou můžete aplikovat na všechny povrchy v koupelně. Můžete ho nanést na houbu a v rukavicích s ním začít třít na povrchy, které jsou nejvíce znečištěné.

Čištění účinnými přípravky

Obvykle se jedná o vanové nebo dřezové baterie. Udělejte to energicky a poté opláchněte velkým množstvím vody , dokud nebudou odstraněny všechny zbytky. Proceduru opakujte alespoň jednou za měsíc, pokud chcete, aby vaše koupelna vždy vypadala leskle.

Pamatujte si, že jakmile jsou těstoviny vytvořeny, můžete je uchovat několik měsíců, abyste je mohli znovu použít, ve vzduchotěsné nádobě na chladném a suchém místě. Tuto kombinaci produktů můžete vyzkoušet i na některých skrytých částech vaší koupelny, chcete-li místa otestovat, abyste předešli nepříjemným nehodám, zvláště pokud se domníváte, že povrchy vašich služeb jsou příliš jemné.