S tímto přírodním lékem vám vlasy porostou během několika týdnů. Připravte se také rozloučit se s opětovným růstem. Recept, který vám prozradíme, vám změní život.

S tímto receptem vlasy porostou za pár týdnů

Bojují vaše vlasy s růstem? Musíte kvůli odrostům chodit každý měsíc ke kadeřníkovi, aby opravil barvu ? Přestaňte se bát, máme řešení. S tímto receptem vám vlasy porostou za pár týdnů a na odrosty můžete zapomenout.

Jak se přirozeně starat o vlasy

Vlasy , jak víme, jsou pro ženy především vizitkou. Péče o vlasy však není vždy jednoduchá . Kvalita vlasů často dělá rozdíl.

Péče o vlasy

Co však spojuje kudrnaté a rovné vlasy bez rozdílu, je jedna věc: stále nacházet nové prostředky k ochraně našich vlasů . Velmi častým problémem, na který si většina žen stěžuje, jsou potíže s růstem vlasů .

Nemluvě o odrostech , které vyžadují návštěvu kadeřníka alespoň jednou za dva měsíce. Kolik peněz utratíte za péči o vlasy? Rozhodně hodně, zvláště pokud vám kadeřník aplikuje super drahé krémy a vody slibující rychlý růst vlasů.

Věděli jste, že existuje možnost dosáhnout stejných výsledků, které slibují odborníci na krásu, jen tím, že vytvoříte přírodní recept ? Zde je to, co potřebujete, abyste měli stále delší vlasy a nulové odrosty.

S tímto receptem vlasy porostou za pár týdnů

Bojují vaše vlasy s růstem? Nutí vás odrosty chodit každý měsíc ke kadeřníkovi? Nebojte se, tyto problémy lze vyřešit během několika minut.

Hříva, která neroste a problém s odrůstáním

Dnes vám prozradíme recept , který změní nejen způsob péče o vlasy, ale i život! Zde jsou všechny ingredience, které potřebujete k výrobě úžasné pleťové vody a masky.

Začněme přípravou pleťové vody . Do mixéru nasypte 1 lžíci zrnkové kávy a 1 lžíci hřebíčku . Vše nasekejte a získaný prášek nasypte do kastrůlku, do kterého nalijte 250 ml vody .

Roztok přivedeme k varu a po vychladnutí přidáme 2 lžíce mleté ​​kávy, 1 lžíci neslazeného kakaa a 1 lžíci kukuřičného škrobu . Roztok po přefiltrování přelijte do jiného hrnce a za stálého míchání vařte obsah na středně vysokém ohni do zhoustnutí. Vše necháme vychladnout.

Místo toho si připravíme masku . Do hrnce dejte 1 lžíci kmínu, 1 lžíci hřebíčku a 250 ml vody . Vařte 5 minut. Poté přidejte 1 lžíci kokosového oleje, 1 lžíci olivového oleje a 1 lžíci  jablečného octa . Vše dobře promícháme a nalijeme do skleněné nádoby.

Přírodní recept na rychlý růst vlasů

Tato maska ​​by měla být uchovávána v lednici maximálně 3 dny . Jak postupovat po vyrobení pleťové vody a masky ? Aplikace je velmi jednoduchá.

První věc, kterou musíte udělat, je nalít mléko do rozprašovače a nastříkat trochu na pokožku hlavy , kterou budete muset masírovat alespoň 5 minut. Poté naneste masku na celé vlasy a nechte 15 minut působit . Poté dobře opláchněte tradičním šamponem a vlasy osušte.

Již za pár týdnů uvidíte úžasné výsledky . Vaše vlasy porostou rychleji a opětovný růst bude jen vzdálenou vzpomínkou ! Pokud tento recept vyzkoušíte, jsme si jisti, že se bez něj neobejdete.