100% přírodní maska ​​proti stárnutí: S tímto prostředkem vrásky zmizí během okamžiku. K jeho výrobě potřebujete dvě ingredience. Připravte se na to, že vás výsledek uchvátí.

Maska na vrásky

Chcete mít hladkou pokožku jako miminko ? Pak vám tato přírodní maska ​​proti stárnutí pomůže dosáhnout vašeho cíle. Zde je návod, jak se zbavit vrásek pomocí pouhých dvou složek.

Jak se zbavit vrásek přirozeně

Pohled do zrcadla a vidět, jak se váš obličej mění, je trauma pro každého . Nástup vrásek na pokožce , která se ještě nedávno zdála hladká a hladká jako u dítěte, nás staví před neřešitelný problém: čas, který rychle plyne .

Vrásky

Pokud i vy patříte do týmu těch, kteří se snaží zůstat co nejdéle mladí dodržováním vyvážené stravy, cvičením a také péčí o pleť díky správné péči o pleť , pak jste jistě již o krok vpřed.

Dnes s vámi chceme mluvit o pleti . Pokud hledáte přírodní recept na omlazení svého obličeje , zde je návod, jak vytvořit masku proti stárnutí , která vás zanechá beze slov kvůli výsledkům, které vám může nabídnout. K jeho výrobě potřebujete pouze dvě ingredience .

Přírodní maska ​​proti stárnutí se dvěma složkami

Pokud i vy chcete pečovat o svou pleť přirozeně , pak pokračujte ve čtení tohoto článku. V našem příspěvku vám ukážeme, jak se zbavit vrásek během chvilky a s opravdu úžasnými výsledky.

Prostředky proti vráskám

Tajemství zralých žen s dívčí pletí bylo konečně odhaleno : k omlazení epidermis jsou potřeba pouze dvě složky . Jste připraveni být ohromeni? Pojďme se tedy okamžitě pustit do přípravy receptu , který změní váš život… a vaši pleť!

Nejprve vám prozradíme, že tato maska , kterou se chystáte vytvořit, je vhodná pro všechny typy pleti , zejména pro mastnou a aknózní pleť . Budete potřebovat dvě kouzelné přísady: lněná semínka a vodu .

Lněná semínka jsou opravdu účinná v boji proti vráskám , které se objevují jak na obličeji, tak na krku. Aby maska ​​proti stárnutí účinkovala, budete ji muset aplikovat důsledně dvakrát denně po dobu alespoň 12 dnů .

Len, který patří do čeledi Linaceae , se vyznačuje textilními vlákny pro zvláště výživná olejnatá semena . Ty jsou přirozeným zdrojem vitamínu E, draslíku, hořčíku a Omega 3 mastných kyselin , všech prvků, které pomáhají tělu a pokožce regenerovat.

Ne náhodou se do jídelníčku doporučují i ​​lněná semínka . Odborníci na výživu je například zavádějí do vyváženého jídelníčku, protože některé výzkumy ukázaly, že jejich konzumace hrsti denně pomáhá například regulovat krevní tlak a také předcházet vzniku cerebrovaskulárních patologií.

Lněná semínka mají také detoxikační a zklidňující vlastnosti . Bohaté na fytoestrogeny jsou důležitým přispěvatelem ke zdraví pokožky a jsou schopny redukovat známky stárnutí , které se objevují na obličeji.

Estrogeny hrají důležitou roli, protože zvyšují produkci kolagenu , který redukuje vrásky a umožňuje pleti zůstat mladou a jemnou jako u novorozence .

Díky masce z lněných semínek budete mít tvář malé holčičky. Zde je návod, jak vyrobit tento 100% přírodní recept proti stárnutí . Nejprve si pořiďte celá lněná semínka, která si budete muset každé tři dny namlít (v závislosti na množství, které hodláte použít).

Individuální mletí je důležité , protože pro zaručený účinek musí být lněná semínka vždy čerstvá. K jejich broušení můžete použít hmoždíř nebo kuchyňský lis.

Nezapomeňte uchovávat svou magickou přísadu na chladném, tmavém a suchém místě mimo dosah jakéhokoli zdroje tepla. Jste připraveni jít do práce? Tak jdeme! Přidejte lžíci lněného semínka do misky a zalijte 85 ml horké vody . Vše promícháme a misku přikryjeme utěrkou a necháme stranou až do pozdního večera.

péči o pleť budete používat pouze vodu , která mezitím absorbovala všechny léčivé vlastnosti lněného semínka . Vaše maska ​​je připravena. Jak vidíte, za pár minut lze pro vaši pleť udělat něco neuvěřitelného, ​​co vám za to jen poděkuje.

Odborníci doporučují připravit si tuto masku ráno a používat ji večer před spaním nebo po probuzení. Budete ho muset nanést na obličej a krk pomocí vaty.

Lněná semínka pro vytvoření masky proti stárnutí

Vyhněte se, v tomto buďte opatrní, přímému kontaktu s očima. Jakmile voda na kůži zaschne, opakujte to ještě jednou alespoň 5x . Po páté aplikaci si navlhčete obličej trochou hydratačního krému a vyhněte se nošení make-upu: nechte pokožku dýchat a uvolněte póry.

Tato pleťová maska ​​má tolik pozitivních účinků . Lněná semínka jsou schopna hydratovat pokožku, exfoliovat epidermis, viditelně redukovat vrásky a předcházet vzniku akné.

Už jste viděli, jak pouhé dvě ingredience, lněné semínko a voda , které lze snadno obstarat, dokážou vytvořit masku proti stárnutí s mimořádnými účinky? Spousta žen (nejen), které to zkouší. Výsledky jsou zaručené a mimořádné.