Banán proto propíchněte a dovnitř vložte semínka citronu. Výsledek je neuvěřitelný, nikdy neuvěříte, že takhle se dá vypěstovat citroník!

banánová a citronová semínka

Konečně odhalíme, proč tolik lidí v Itálii a nejen to dává semínka citronu do banánu . Řešení je velmi jednoduché a umožní vám vytvořit něco jedinečného.

Vložte semínka citronu do banánu

Každý den se učíme o nových metodách „udělej si sám“ , které nám umožňují řešit mnoho problémů přítomných v našem každodenním životě. Tyto revoluční metody nám často také umožňují ušetřit peníze nebo chránit životní prostředí, nebo dokonce získat čas nebo prostě strávit kreativní chvíle v rodině spolu se skutečně podnětnými a zároveň velmi uvolňujícími zábavami.

Vložte semínka citronu do banánu

Dnes mluvíme o neuvěřitelné metodě , kterou používají i odborníci a která nám umožní získat něco, co by jistě nikdo z vás nikdy nečekal. S tímto řešením ve skutečnosti získáme krásný citroník.

Pěstování citroníku je opravdu jednoduchá a podnětná činnost , kterou můžeme dělat s celou rodinou, zvláště pokud jsou tam zvídavé děti. Zde vám ukážeme, jak ji pěstovat, jednoduše pomocí banánu a semínek citronu.

Jak pěstovat citroník

Pokud jste zvědaví, jak si citronovník vypěstovat přímo doma, dnes vám nabízíme opravdu jednoduchou a okamžitou metodu.

První věc, kterou musíte udělat, je získat nějaké citrony a vzít do nich semena. Nyní vložte semínka do sklenice vody a pomocí čajové lžičky promíchejte.

Jakmile je dobře očistíte, můžete je osušit papírem. Nyní vezměte banán a bez odstranění slupky jej nakrájejte na porce a poté do nich udělejte otvory. Nyní vložte semínka dovnitř.

Pěstování citroníku

Nyní si pořiďte vázu a trochu zeminy . Trochu dloubněte a vložte porce banánu. Nyní hojně zalévejte. Počkejte 5 dní a jakmile to uplyne, jsme si jisti, že si všimnete, že se některé rostliny narodily.

Opatrně odeberte porce banánu, které jste vložili před 5 dny, a všimněte si, jak se semínka sama dostala z ovoce. Postupem času si uvědomíte, že vaše rostlina bude nadále růst a bude potřebovat více místa .

V takovém případě jej budete muset vykořenit a přesunout do většího hrnce. Pokračujte v péči o svůj citrónovník a nezapomínejte na něj. Nepotřebuje zvláštní pozornost, ale i tak se budete muset zavázat minimálně, abyste ji udrželi naživu.

Po chvíli, když dobře splníte svou povinnost, uvidíte, jak se objeví první květy, tedy pomerančové květy, a pak první plody . V tu chvíli je můžete sklízet a užívat si rostlinu. Vězte, že tento postup, který jsme vám právě vysvětlili, můžete opakovat tolikrát, kolikrát chcete citronovku pěstovat.